REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 202
2 wiesia 189
3 mario74... 189
4 Jazz_1910 188
5 conrado... 186
6 RTSAdri... 184
7 siwy071910 182
8 robert77u 181
9 przemyk79 176
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Dobrze rokuje mocne biznesowe wsparcie Widzewa
 
Piątek, 15. października 2021, godz. 08:02

W piątek o godz.20.30 w Kielcach doświadczony sędzia ekstraklasy 43-letni Tomasz Kwiatkowski rozpocznie pierwszoligowy mecz na szczycie między Koroną (25 pkt) oraz Widzewem (29 pkt). Łodzian będzie wspierać zorganizowana grupa kibiców RTS, która wypełni sektor dla gości na Suzuki Arenie.

W tradycyjnym przedmeczowym briefingu wzięli udział trener Janusz Niedźwiedź i Paweł Zieliński. Potwierdzili oni bojowe nastroje w łódzkiej ekipie, chęć przedłużenia passy zwycięstw i przede wszystkim gotowość do walki m.in. Juliusza Letniowskiego, który nie wystąpił w spotkaniu dwunastej kolejki z GKS Jastrzębie. Podobały nam się deklaracje o pełnym zaangażowaniu także zawodników zagrożonych odsunięciem od prestiżowego meczu z ŁKS (trójka widzewiaków Bartosz Guzdek, Marek Hanousek i Mateusz Michalski już trzykrotnie upomniani byli żółtymi kartkami).
REKLAMA


Dzień przed spotkaniem łódzkiego lidera z wiceliderem zaplecza ekstraklasy odbyło się śniadanie prasowe podczas którego potwierdziło się coraz większe zaangażowanie łódzkich firm w sportowy, organizacyjny i finansowy sukces Widzewa.

Michał Rydz, wiceprezes RTS Widzew Łódź SA, przypomniał strategię współpracy z biznesem promowaną hasłem „Zawsze w 13”. Nowym etapem są działania wspierające RTS przez  kolejne firmy, które przedstawiono w portalu klubowym widzew.com.
 
Sponsorem strategicznym meczu Widzew – ŁKS w czternastej kolejce (niedziela, 24 października, godz. 18) będzie Centrum Medycyny Klinicznej DiMedical, specjalizującej się w innowacyjnej diagnostyce klinicznej i laboratoryjnej. Gospodarze tego spotkania wystąpią w koszulkach z napisem reklamującym tę firmę, która dołączyła do mocnego wspierania klubu z początkiem obecnych rozgrywek. Jak to często bywa, stanowi to naturalne przedłużenie kibicowskich pasji oraz nadziei na wspólne sukcesy. Podkreślił to z wdziękiem dr.n.med. Karol Majewski, prezes Di Medical, zaczynając od romantycznych czasów, gdy kibicował Widzewowi w dzieciństwie w pobliskich Błaszkach.

Przedłużono współpracę z Akademią Widzewa kolejnych firm. Od dawna wspiera szkolenie widzewskiej młodzieży główny Avallon MBO, z prezesem Tomaszem Stamirowskim. Zaangażowanie tego sponsora będzie wyższe niż poprzednio.

Od 2015 roku związana jest z RTS reprezentowana przez Remigiusza Brzezińskiego Grupa Kapitałowa WEC, która także zwiększa środki przeznaczone na szkolenie młodzieży w najbardziej utytułowanym klubie zaplecza ekstraklasy.
 
Od kilku miesięcy współpracuje z Akademią grupa Immergas Polska, znana także ze wsparcie ampfutbolistów. Będzie sponsorem tytularnym turniejów Młodego Widzewa oraz współorganizatorem Dnia Dziecka.

Logo wymienionych firm będzie eksponowane na koszulkach klubowych, które przybliżają markę darczyńców do wielotysięcznych rzesz widzewskich kibiców.

Bogusław Kukuć