REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 202
2 wiesia 189
3 mario74... 189
4 Jazz_1910 188
5 conrado... 186
6 RTSAdri... 184
7 siwy071910 182
8 robert77u 181
9 przemyk79 176
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Czy to był ostatni mecz Widzewa z udziałem kibiców?
 
Środa, 11. marca 2020, godz. 13:22

W minioną niedzielę piłkarze Widzewa po trudnym spotkaniu pokonali Górnika Łęczna 2:1, a z perspektywy sektora gości wspierała ich grupa 480 kibiców. Prawdopodobnie był to ostatni wyjazd i okazja do oglądania na żywo czerwono-biało-czerwonych przez łódzkich fanów.

Kibice Widzewa przebyli długą drogę do Łęcznej, gdzie na sektorze zasiedli w nadkomplecie, który wyniósł dokładnie 480 osób (przy pojemności 400 miejsc - przyp. red.). Grupa wyjazdowa głośno wspierała zespół przez całe spotkanie, a po przerwie zaprezentowała okazjonalną oprawę odnoszącą się do... chwilowej decyzji o braku udziału publiczności w meczach na terenie województwa lubelskiego. Co ciekawe, do prezentacji wykorzystano maski ochronne i antywirusowe, nawiązujące do światowego kryzysu związanego z koronawirusem. 
REKLAMA


Istnieje ryzyko, że spotkanie w Łęcznej będzie ostatnim oglądanym przez kibiców Widzewa w tym sezonie. Potwierdziły się informacje o braku publiczności na meczu ze Skrą oraz wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Istnieje również ryzyko odwołania rozgrywek. Z nieoficjalnych informacji taką decyzję rozważają władze Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

Dodatkowo na profilu kibiców z trybuny D pojawił się komentarz do całej sytuacji:

"Sprawdził się najgorszy scenariusz z pkt. widzenia kibica piłkarskiego. Szerząca się pandemia koronawirusa 'zamknęła' nasz stadion oraz sektory gości, które mieliśmy odwiedzić tej wiosny. Być może zakończy nawet całkowicie bieżące rozgrywki. Nie podważamy podjętych decyzji. Sami nie chcielibyśmy wziąć odpowiedzialności za Wasze zdrowie, które mamy nadzieję wyjdzie bez szwanku w obliczu bieżącej sytuacji w kraju i na świecie. Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy mogli wrócić silniejsi, kiedy wszystko wróci do normalności.

Przy okazji informujemy, że wszystkie osoby zapisane na wyjazd do Rzeszowa otrzymają do końca tygodnia zwrot gotówki.

Z przykrością odwołujemy także zaplanowaną akcję ' Młodzi w Sercu Łodzi '

Trzymajcie się w zdrowiu bracia i siostry. Do szybkiego zobaczenia na kibicowskim szlaku !"


Jakub Dyktyński