REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 197
2 mario74... 185
3 wiesia 184
4 conrado... 181
5 Jazz_1910 179
6 siwy071910 174
7 RTSAdri... 174
8 robert77u 174
9 przemyk79 173
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Zieleniecki: "To moment ważny i jednocześnie smutny"
 
Piątek, 10. stycznia 2020, godz. 11:09; źródło: Widzew Łódź

Sebastian Zieleniecki od wczoraj nie jest już piłkarzem Widzewa. Były kapitan drużyny z Alei Piłsudskiego rozwiązał z klubem kontrakt, który obowiązywał do końca tego sezonu.

Na razie nie wiadomo, gdzie 24-letni obrońca będzie grał w rundzie wiosennej. W rozmowie dla oficjalnej stronie klubu, Zieleniecki podsumował swoje 4 lata gry w Widzewie.
REKLAMA


Zdaniem piłkarza pobyt w Łodzi wiele mu dał. - Widzew wyciągnął do mnie rękę, gdy byłem po kontuzji i pomógł mi się odbudować. Byłem tutaj 4 lata, w tym czasie wywalczyliśmy dwa awanse. Mam nadzieję, że Widzew miał ze mnie pożytek. Dla mnie to był ważny czas i jestem dumny, że mogłem reprezentować czerwono-biało-czerwone barwy w ponad stu meczach - powiedział "Zielu".

Jednocześnie nie ukrywał, że to dla niego trudny moment w piłkarskiej karierze. - Ważny i jednocześnie smutny. Nie ukrywam, że jest mi przykro po tylu latach zmieniać klub. Szczególnie, że jestem stąd i zawsze czułem związek z Widzewem. Przyszedł jednak czas, w którym nasze drogi - moja i klubu - się rozchodzą. Spędziłem tu trochę czasu, miałem okazję poznać niemal wszystkich trenerów i zawodników od momentu reaktywacji klubu. Na pewno będę wspominał ten okres pozytywnie - powiedział Zieleniecki.

Teraz zawodnik liczy na grę w klubie, w którym będzie mógł się dalej piłkarsko rozwijać. - Chcę się dalej rozwijać. 24 lata to dla stopera wiek, w którym powinien być w swojej najlepszej dyspozycji lub przynajmniej się do niej zbliżać. Czuję, że odchodzę do klubu, w którym mam perspektywy dalszego rozwoju. Na tym najbardziej mi teraz zależy. Chcę dalej rosnąć piłkarsko - oznajmił obrońca.

Jak poinformował portal Widzew24.pl, Zieleniecki najprawdopodobniej przeniesie się do niemieckiej drużyny Kickers Offenbach, która występuje na czwartym poziomie rozgrywkowym, w Regionallidze.

Kamil Wójkowski