REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 168
2 wiesia 155
3 przemyk79 152
4 mario74... 152
5 Jazz_1910 151
6 rs333 149
7 wirgiliusz 149
8 siwy071910 147
9 magi 147
10 robert77u 147
REKLAMA
 
Radwański: "Sam widziałem w pierwszych kolejkach, że to nie jest to"
 
Sobota, 7. grudnia 2019, godz. 18:30; źródło: Widzew Łódź

Adam Radwański był jednym z najlepszych piłkarzy Widzewa w końcówce rundy jesiennej, co potwierdził m.in. golami strzelonymi w meczach ze Zniczem i Błękitnymi.

W wywiadzie dla oficjalnej strony klubu, środkowy pomocnik podsumował swoje występy w całej rundzie, która w jego wykonaniu miała różne etapy. - Sam po sobie widziałem w pierwszych kolejkach, że to nie jest to, czego od siebie oczekiwałem, Trenerzy odbierali to pewnie podobnie. Później znalazłem się na ławce rezerwowych i nie mogłem być na to zły, bo czułem, że to nie jest to. Ale na treningach nie zmieniłem swojego podejścia, walczyłem i pokazywałem trenerowi, że może na mnie liczyć. Może dlatego dostawałem szansę gry w niemal wszystkich meczach - powiedział Radwański.
REKLAMA


Ponadto piłkarz przyznał, że powinien bardziej popracować nad tym, żeby nie prowokować sędziów do sięgania do kieszeni po kartki. - Ostatnio je analizowałem i widać, że większość z nich dostałem nie za faule, ale za moje nieodpowiedzialne zagrania. Pracuję nad tym, żeby tego rodzaju sytuacje wyeliminować z mojej gry.

W rozmowie widzewiak wspomniał też o swoich atutach na boisku. -  Dużo osób mi mówi, że mam dobre uderzenie, tylko że w meczach tego nie wykorzystuję. Teraz zacząłem to robić i wychodzi na to, że trzeba częściej próbować takich strzałów. Na treningach trener też mi mówi, żebym więcej uderzał oraz szukał okazji do strzałów. Widzę, że to przynosi skutek, bo mam na koncie dwie bramki po strzałach z dystansu - oznajmił Adam Radwański.

Przypomnijmy, że jego obie bramki były pierwszymi dla zespołu Widzewa w wyjazdowych meczach w Pruszkowie i Stargardzie. Oby wiosną Adam Radwański częściej w taki sposób otwierał wyniki spotkań o ligowe punkty.

KW