9 robert77u 116
10 wiesia 114

II liga: Górnik Łęczna uratował się w ostatnich sekundach

Sobota, 30. listopada 2019, godz. 19:05

Za nami już większość spotkań ostatniej jesiennej kolejki II ligi. Sobotnia część 20. kolejki nie była korzystna dla gospodarzy.

Tylko Górnik Łęczna, będący w tabeli tuż za Widzewem, bardzo szczęśliwie wygrał w doliczonym czasie ze swoim imiennikiem z Polkowic i tym samym nie zwiększył straty do lidera z Łodzi.

Zespół z Lubelszczyzny do przerwy przegrywał 0:1 i dopiero po upływie godziny zdołał wyrównać, a zwycięską bramkę zdobył już po 90. minucie po strzale Tomasza Midzierskiego.

W pozostałych spotkaniach przeważnie wygrywali goście. Między innymi toruńska Elana, która zdobyła stadion w Elblągu i odskoczyła w tabeli od strefy spadkowej.

Jutro dokończenie kolejki, w tym dwa mecze, które najbardziej interesują kibiców Widzewa. Znicz podejmie Resovię, a Bytovią zagra u siebie z GKS Katowice.