10 wiesia 114

Rezerwy na szóstkę

Niedziela, 17. listopada 2019, godz. 12:07; źródło: Widzew Łódź

Piłkarze rezerw pokonali drugi zespół KS Kutno. W zespole trenerów Jakuba Grzeszczakowskiego i Macieja Sobocińskiego wystapiło 7 piłkarzy z pierwszej drużyny Widzewa.

Łodzianie chcieli przełamać się na zakończenie rundy, by zmazać plamę trzech meczów bez zwycięstwa, przez które stracili pozycję lidera łódzkiej klasy okregowej. Od samego początku spotkania to goście byli stroną przeważającą i przyniosło to skutek w 10. minucie, kiedy pierwszego gola zdobył Marcel Gąsior, wykorzystując podanie Michaela Ameyaw. Przed przerwą wynik podwyższył Jakub Jasiński.

Po zmianie stron widzewiacy dalej dążyli zdobycia koljenych bramek. Do siatki trafiali kolejno Marcel Pięczek, Sebastian Zieleniecki, Maciej Malinowski i Kamil Drążczyk, a cały mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla Widzewa. Pomimo końca rundy przed zespołem rezerw jeszcze dwa mecze w tym roku. Rywalami będą Start Brzeziny i Warta Sieradz.

KS II Kutno - Widzew II Łódź 0:6 (0:2)