REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 126
2 rs333 122
3 przemyk79 120
4 siwy071910 119
5 mario74... 119
6 wirgiliusz 118
7 sebalat... 116
8 RTSAdri... 116
9 robert77u 116
10 wiesia 114
REKLAMA
 
Kita: "Myślę, że ze Zniczem będzie dobrze"
 
Sobota, 9. listopada 2019, godz. 16:10; źródło: Widzew Łódź

Widzew w ostatnich trzech meczach ligowych zdobył jedynie 2 bramki, co walnie przyczyniło się do tego, że dorobek z tych spotkań wynosi jedynie 4 punkty. Współodpowiedzialnymi za ten stan rzeczy są widzewscy snajperzy, którzy mimo dużego zaangażowania nie znajdują ostatnio drogi do bramki rywali.  Jednym z nich jest Przemysław Kita, który udzielił wywiadu oficjalnej stronie klubu Widzew Łódź.

Kita usilnie stara sięzdobyć czwartego gola w tym sezonie. Przeciwko Legii Warszawa stadion nawet skandował jego nazwisko, celebrujac wyrównanie, jednak piłkę do siatki wpakował Artur Jędrzejczyk. - Każdy oczekuje od napastników bramek. Mam za sobą kilka kolejnych spotkań bez gola, więc na pewno chciałbym strzelić kolejnego jak najszybciej - mówił napastnik w rozmowie z portalem widzew.com.
REKLAMA


Najbliższa okazja do wpisania się na listę strzelców pojawi się w niedzielę, kiedy Widzew zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Dla Przemka będzie to podróż sentymentalna, bo w przeszłości był zawodkiem Znicza, do którego trafił z Cracovii.  - Pierwszy raz zszedłem wówczas z ekstraklasy do drugie ligi i myślałem, że będzie łatwo. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Udało nam się jednak już w pierwszym sezonie awansować. Szkoda, że w kolejnym roku nie utrzymaliśmy się w pierwszej lidze - wspominał piłkarz.

Za widzewiakami trudny tydzień, w którym ponieśli dwie porażki. W Pruszkowie przydałoby się przełamanie. - Na pewno to, co wydarzyło się ostatnio, jest dla nas silnym bodźcem motywacyjnym. Mieliśmy cały tydzień, żeby się zregenerować. Myślę, że w meczu ze Zniczem będzie już dobrze - podsumował Przemysław Kita

Jakub Dyktyński