REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 202
2 wiesia 189
3 mario74... 189
4 Jazz_1910 188
5 conrado... 186
6 RTSAdri... 184
7 siwy071910 182
8 robert77u 181
9 przemyk79 176
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Możdżeń: "Rozmowa z kibicami nie była przyjemna"
 
Czwartek, 7. listopada 2019, godz. 15:40; źródło: Przegląd Sportowy

Mateusz Możdżeń jest zawodnikiem, którego pozyskanie wzbudziło emocje niemal równe powrotowi do Łodzi Marcina Robaka. Były piłkarz Lecha Poznań i Zagłębia Sosnowiec przyznał, że w Widzewie presja jest porywnywalna tylko z największymi klubami w kraju.

Pomocnik udzielił wywiadu Przeglądowi Sportowemu, w którym zaznaczył, że początki w nowym klubie nie były łatwe. - "Po przegranym 0:1 meczu ze Skrą rozmawialiśmy chwilę z kibicami. Dało się wyczuć, że delikatnie mówiąc, nie są zadowoleni z naszej gry. W Częstochowie co prawda nie wystąpiłem, bo to były moje pierwsze dni w klubie, ale już w dyskusji z fanami brałem udział. Cóż, nie była to przyjemna rozmowa. A że szykowałem się do debiutu, stres trochę się zwiększył, tym bardziej że graliśmy z ówczesnym liderem. Oczekiwania były spore, do tego atmosfera średnia, ale jakoś się udało. Wygraliśmy ze Stalą Rzeszów 3:1 i było ciut więcej luzu. Przynajmniej dwa dni" - powiedział 28-latek w rozmowie z Łukaszem Grabowskim. 
REKLAMA


Piłkarz mówił też o kulisach swojego transferu do Widzewa oraz negocjacjach z Prezes Martyną Pajączek. - "Zanim trafiła do Widzewa, była szefem I ligi, więc też zeszła poziom niżej, w dodatku do zarządzania jednym klubem, a nie całymi rozgrywkami. „Jak się uda, będzie pięknie, a jak nie, to zapakują nas na taczki i wywiozą” – powiedziała" - czytamy w wywiadzie.

Na koniec zawodnik odniósł się do ostatniej porażki z Resovią i wypadnięcia poza miejsca premiowanem awansem do I ligi. - "Musimy wygrać wszystko do końca rundy jesiennej, żeby spokojnie przezimować. A co do awansu, łatwo nie będzie, ale damy radę. Nikt tak bardzo tego nie chce jak my. Tu naprawdę jest grupa ludzi świadomych tego, że jak nie z Widzewem, to bardzo możliwe, że już nigdy do ekstraklasy nie wskoczy" - zapewnił Mateusz Możdżeń. 

Jakub Dyktyński