REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 202
2 wiesia 189
3 mario74... 189
4 Jazz_1910 188
5 conrado... 186
6 RTSAdri... 184
7 siwy071910 182
8 robert77u 181
9 przemyk79 176
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Kaczmarek: "Czemu mecz na szczycie prowadzi niedoświadczony arbiter?"
 
Niedziela, 3. listopada 2019, godz. 15:41

Trener Kaczmarek na konferencji po meczu z Resovią z oczywistych przyczyn nie był w szampańskim nastroju. Jego podopieczni przegrali po golu w doliczonym czasie. 

Widzew zagrał w niedzielne popołudnie słabe spotkanie, a rywale zneutralizowali mocne strony gospodarzy. - Nie tak wyobrażaliśmy sobie końcówkę tego tygodnia. Ten mecz był ważny dla układu tabeli. Dziś zasłużyliśmy na słowa krytyki, bo to spotkanie nie wyglądało tak jak sobie wyobrażaliśmy, szczególnie w pierwszej połowie. Ostatnie 20 minut Resovia skupiła się na obronie, a my tworząc atak pozycyjny, straciliśmy bramkę po sytuacji w której powinna być ręka. Nie chcę być źle zrozumiany, bo to nie była przyczyna naszej porażki, ale zastanawiam się, czy przy okazji meczu na szczycie II ligi powinien być wyznaczony niedoświadczony sędzia. Każdy musi sie uczyć, ale czemu naszym kosztem - pytał retorycznie trener RTS.
REKLAMA

- Mieliśmy duże problemy taktyczne jeśli chodzi o nasze ustawienie na lewej stronie. Chcieliśmy to skorygować, ale tam był duży kłopot jak byliśmy przy piłce, jak i wtedy gdy jej nie mieliśmy. To młodzi zawodnicy, ale dziś tych błędów było zbyt dużo - zwrócił uwagę szkoleniowiec.

Na koniec opiekun drużyny Widzewa miał nadzieję, że w kolejnych spotkaniach postawa zespołu będzie lepsza. - Przed nami cztery kolejki, postaramy się zrobić wszystko, by kończyć rundę w lepszych humorach -  podsumował trener Marcin Kaczmarek.

Jakub Dyktyński