REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 119
2 przemyk79 109
3 rs333 107
4 sebalat... 106
5 wirgiliusz 106
6 mario74... 106
7 Bogdan 104
8 wiesia 104
9 kosa76 103
10 robert77u 102
REKLAMA
 
Rudol: "Chcemy przełożyć pozytywy z meczu z Legią na mecz z Resovią"
 
Sobota, 2. listopada 2019, godz. 18:05

Jednym z zawodników, w którym pokładano duże nadzieje przy okazji meczu z Legią był Sebastian Rudol, który jako piłkarz z doświadczeniem w ekstraklasie miał stawić opór faworyzowanym przeciwnikom. Nie udało się, Widzew przegrał 2:3, jednak Rudol jak i reszta drużyny zostawili po sobie dobre wrażenie 

Łodzianie otrzymali po zakończeniu meczu owację na stojąco ze względu na swoją nieustępliwą postawę. Wyrównali stan rywalizacji ze stanu 0:2 do 2:2 i byli bliscy przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. - Szkoda tej trzeciej bramki, ale to jest Legia Warszawa, bardzo mocny Klub. My na te chwile jesteśmy w II lidze i staramy się wyciągać pozytywy, że udało nam się pokazać ten widzewski charakter – mówił obrońca po zakończeniu pucharowej potyczki.
REKLAMA

- Grałem przy większej publice niż w środę, ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem, takiej atmosfery doświadczam pierwszy raz. Bardzo się ciesze, że kibice dopisują i tak nas dopingują. Z drugiej strony widać, że potrzeba takich meczów na Widzewie, bo ludzie są stęsknieni za dużą piłką – podkreślił defensor.

Fani liczą, że środowe spotkanie wpłynie pozytywnie na drużynę i doda im impulsu w dalszej walce  na drugoligowym froncie. - Nie chcę być przesadnie spokojny, bo w niedzielę wszystko zweryfikuje boisko. Przygotowujemy się do meczu z Resovią, by spokojnie się zregenerować i zdobyć kolejne trzy punkty w lidze. To jest nasz priorytet, ale będziemy chcieli wyciągnąć wiele pozytywów ze spotkania z Legią, bo było w nim sporo  momentów, w których walczyliśmy z gośćmi jak równy z równym - podsumował Rudol.

Jakub Dyktyński