REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 202
2 wiesia 189
3 mario74... 189
4 Jazz_1910 188
5 conrado... 186
6 RTSAdri... 184
7 siwy071910 182
8 robert77u 181
9 przemyk79 176
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Kaczmarek: "Chcemy wyznaczać kierunki w tej lidze"
 
Czwartek, 24. października 2019, godz. 14:29

Marcin Kaczmarek na briefingu prasowym przed spotkaniem ze Stalą Stalowa Wola, który odbędzie się w Boguchwale, przyznał, że cel jest jeden, a na myślenie o rywalizacji z Legią przyjdzie jeszcze czas. - Dla nas najważniejsze jest to, co przed nami, czyli Stal Stalowa Wola. Koncentrujemy się na najbliższym przeciwniku i na najbliższym wyzwaniu. To jest dla nas najważniejsze - powiedział. 

Pytano trenera również o warunki gry w Boguchwale. - Przyznam szczerze, że nie wiem jakie są warunki, jeżeli chodzi o nawierzchnię boiska, bo nie mieliśmy możliwości tego sprawdzić, ale optymistyczne jest to, że w poprzednim tygodniu grała tam chyba jedna z juniorskich reprezentacji Polski. To jest szansa, że nie będzie najgorzej, ale to tak półżartem, pół serio. Murawa będzie dla obu zespołów taka sama, także musimy mentalnie przygotować zespół na mecz z drużyną, która walczy o każdy punkt, bo nie układa jej się ta liga. Gra dużo na wyjeździe, bo ma stadion w remoncie. Na pewno będzie ciężka przeprawa jak każdy mecz w tej lidze. 
REKLAMA


Czy Widzew zagra podobnie jak ostatnio? - To będzie inny mecz. Myślę, że akurat GKS Katowice postawił nam trudne warunki, co nie znaczy, że my jesteśmy zadowoleni z tego spotkania i punktu. Wręcz przeciwnie, nie graliśmy tak jak zakładaliśmy w drugiej części. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Widzew powinien grać lepiej i więcej kreować. Być więcej przy piłce, a ta druga połowa z różnych względów się nie udała. Ze Stalą, tak jak w każdym meczu, będziemy się starali narzucić swoje warunki gry i operować piłką, stwarzać więcej sytuacji, zabezpieczając się przed szybkim atakiem przeciwnika. Jedziemy do Boguchwały z pozytywnym nastawieniem w sensie tego, że każdy mecz jest istotny dla naszej przyszłości, bo chcemy wyznaczać kierunki w tej lidze. Być na szczycie i w miarę możliwości powiększać przewagę, jeżeli to się uda. Teraz jest sporo drużyn, które są w ścisłej czołówce, a chcielibyśmy by nasza seria trwała. 

- My od dłuższego czasu nie przegraliśmy, natomiast ten remis sprawił, że nie jesteśmy pierwsi w tabeli, a chcielibyśmy. Także każdy kolejny mecz może to zmienić - zakończył. 

Jakub Dyktyński