REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 202
2 wiesia 189
3 mario74... 189
4 Jazz_1910 188
5 conrado... 186
6 RTSAdri... 184
7 siwy071910 182
8 robert77u 181
9 przemyk79 176
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Kaczmarek: "Ostatnio w Katowicach jest ciszej, ale chyba mądrzej"
 
Czwartek, 17. października 2019, godz. 16:11

Zespół Widzewa przygotowuje się do zbliżającego się wielkimi krokami  "meczu na szczycie", w którym rywalem będzie walczący o awans GKS Katowice. Trener Marcin Kaczmarek zapewnił, że jego zespół bedzie dobrze przygotowany do tego starcia.

Szkoleniowiec podczas spotkania z przedstawicielami mediów podkreślił, że czuje respekt do przeciwników, ale zna wartość swojego zespołu i priorytetem jest kolejne zwycięstwo. - Gromadzimy punkty regularnie i to jest bardzo ważne. Mamy teraz mecz na szczycie z dobrym przeciwnikiem, a na takie spotkania czekają kibice. Zdajemy sobie sprawę, że cały czas musimy grać na swoim, wysokim poziomie żeby dalej punktować. Szczególnie z takimi zespołami jak GKS Katowice musimy pokazać się z jak najlepszej strony, bo rywale są z górnej półki  - mówił trener. 
REKLAMA

"Gieksa" przyjeżdżając do Łodzi, będzie chciała potwierdzić swoje aspiracje dotyczące powrotu do I ligi. Czy Widzew stanie im na drodze i przyhamuje rozpędzonych przeciwników? -  GKS Katowice są absolutnie kandydatem do awansu i podkreślają to na boisku, wygrali ostatnio 5 spotkań pod rząd i to nie jest przypadek. To zespół mający sporo indywiudalności. W każdej formacji są zawodnicy ograni w Ekstraklasie, czy to Błąd, Woźniak, Jędrych, którzy na najwyższym poziomie mają rozegranych sporo meczów. Do tego kilku młodych chłopaków, chcących się pokazać. Zespół jest mądrze budowany i zarządzany. W przeszłości padało tam często hasło "Eksraklasa albo śmierć", co skończyło się dla GKS-u  w wiadomy sposób. Teraz jest w Katowicach ciszej, ale chyba mądrzej - ocenił Kaczmarek.  - Skala trudności jest na pewno poziom wyżej niż ostatnio z Pogonią Siedlce, nic nie ujmując przeciwnikom - dodał szkoleniowiec.


 

JD/KW