REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 79
2 abel55 79
3 cypek1910 77
4 mario74... 77
5 wiesia 76
6 Bogdan 72
7 przemyk79 71
8 rexsar 71
9 Motylan... 71
10 robert77u 70
REKLAMA
 
Kita: "Potrzebowaliśmy takiego meczu"
 
Sobota, 12. października 2019, godz. 22:00; źródło: Widzew TV

Przemysław Kita miał dziś wyborną sytuację na początku spotkania. Po tym jak jej nie wykorzystał uznał, że trzeba asystować. Robił to doskonale, choć kilka razy został ostro potraktowany przez rywali. 

- Trzeba przeanalizować ten mecz, bo dużo było kontrowersyjnych sytuacji, gdzie byłem faulowany i to na żółtą kartkę, a nawet nie było faulu. Ta złość była we mnie, raz dostałem z łokcia, następnie zostałem nadepnięty, a sędzia takich oczywistych rzeczy nie widzi - wyjaśnił w rozmowie z klubową telewizją swoją irytację przy niektórych sytuacjach. 
REKLAMA


Po czym dodał: - Potrzebowaliśmy takiego meczu, żeby wygrać jakieś 5:0. Nie mieliśmy takiego spotkania, żeby wszystko wychodziło. Myślę, że to najbardziej cieszy. 

Przyznał także, że druga część meczu faktycznie nie zaczęła się po myśli Widzewa. - W drugiej połowie chcieliśmy trochę odpuścić, stanęliśmy niżej, oni to wykorzystali. Nie możemy do tego dopuścić (…) Na pewno te zmiany im pomogły, ale tak jak w pierwszej połowie ich zawodnicy nie byli widoczni, tak w drugiej dopiero się pokazali, ale i my pozwoliliśmy im grać - zakończył. 

PK