REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 79
2 abel55 79
3 cypek1910 77
4 mario74... 77
5 wiesia 76
6 Bogdan 72
7 przemyk79 71
8 rexsar 71
9 Motylan... 71
10 robert77u 70
REKLAMA
 
Najbliższy rywal Widzewa bez trenera. Pogoń poprowadzi... dyrektor?
 
Czwartek, 10. października 2019, godz. 11:08

Duże tąpnięcie nastąpiło w Pogoni Siedlce, czyli u najbliższego rywala Widzewa Łódź. Klub rozstał się z trenerem Kamilem Sochą, który został zatrudniony przed sezonem. 

O sytuacji poinformował na Twitterze Janekx89. Użył przy tym zwrotu „zwolniony z obowiązku świadczenia usług trenera”. Jak później wyjaśnił, chodzi o fakt, że ponoć warunki rozstania nie zostały jeszcze ustalone i różnie może być. Zarazem dodał, że w klubie doszło do konfliktów i wewnętrznych tarć m.in. z dyrektorem. 
REKLAMA


Sam Socha na swoim koncie na Facebooku odniósł się do sytuacji w takich słowach: - Moją wielką wadą jest to, że ufam ludziom. Po prostu chcę w nich widzieć najpierw dobro. Niestety mimo swoich lat, wciąż jestem naiwny… Najbardziej jednak irytuje mnie gdy ktoś obraża moją inteligencję, myśląc iż jestem ślepy, głuchy i głupi…

Raczej nie ma co się spodziewać, że Pogoń w Łodzi poprowadzi asystent Sochy, czyli dobrze znany w Widzewie Marcin Płuska. Najpewniej również będzie musiał opuścić klub. Nie można wykluczyć, że w Sercu Łodzi siedlczan z ławki będzie wspierał Daniel Purzycki. Dyrektor wykonawczy Pogoni ma także uprawienia trenerskie, a w 2013 roku już był pierwszym trenerem tego klubu. Zatem… wszystko może się zdarzyć. 

PK