9 Motylan... 71
10 robert77u 70

Zejdler w rezerwach i pewna wygrana

Poniedziałek, 7. października 2019, godz. 15:01; źródło: Widzew Łódź

Jak wiadomo, Łukasza Zejdlera zabrakło w kadrze drużyny Marcina Kaczmarka na wyjazd do Torunia, gdzie widzewiacy pokonali 1:0 Elanę. Pomocnik pozyskany przed sezonem z Chrobrego Głogów spędził na boisku w Pabianicach, gdzie rezerwy rywalizowały z PTC 90 minut, o czym informuje oficjalna strona.

Prócz niego, z szerokiego pierwszego składu, zagrali także Jakub Mikołajczak oraz Kamil Piskorski. Dla tego pierwszego to powrót po przerwie spowodowanej kontuzją. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego nie mieli większego problemu i pokonali pabianiczan 5:0.

Swój mecz wygrała także Stal Głowno, która dzięki temu nadal depcze łodzianom po piętach w tabeli łódzkiej klasy okręgowej.

PTC Pabianice - Widzew II Łódź 0:5 (0:2)