REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 79
2 abel55 79
3 cypek1910 77
4 mario74... 77
5 wiesia 76
6 Bogdan 72
7 przemyk79 71
8 rexsar 71
9 Motylan... 71
10 robert77u 70
REKLAMA
 
Możdzeń: "Dla mnie będzie to kolejne spotkanie ligowe"
 
Piątek, 20. września 2019, godz. 18:12; źródło: Widzew Lódź

Jednym z piłkarzy, po którym kibice Widzewa sporo sobie obiecują jest Mateusz Możdżeń. Pomocnik, były zawodnik Lecha Poznań ma za sobą trzy spotkania w barwach RTS, a teraz zagra przeciwko rezerwom swojego byłego klubu. Jak piłkarz reaguje na to wydarzenie?

- Do meczu z rezerwami klubu występującego w ekstraklasie trudno przywiązywać taką samą wagę jak do rywalizacji z jego pierwszą drużyną. W przypadku spotkania z Lechem II Poznań na pewno większe znaczenie ma dla mnie miejsce, w którym zostanie ono rozegrane. Spędziłem we Wronkach dwa lata, znam ludzi, którzy nadal pracują tam, na stadionie czy w hotelu Olympic – powiedział 28-latek w rozmowie z oficjalną stroną klubu. - - Dla mnie będzie to kolejne spotkanie ligowe. To, że znam dwóch zawodników rywali, w tym Karola Szymańskiego czy Grześka Wojtkowiaka, z którym kilka lat graliśmy w Lechu, a później trafiliśmy się jeszcze w Lechii, nie będzie tu miało dla gry większego znaczenia – dodał piłkarz.
REKLAMA


Pomocnik zapytany czy specyfika rywala, który jest zapleczem topowego polskiego klubu i nastawia się na szkolenie wychowanków, ma znaczenie na przygotowaniach do meczu ligowego zapewnił, że najważniejszy jest końcowy wynik. - Rzeczywiście w tym tygodniu przygotowywaliśmy się trochę inaczej, ale na końcu zawsze myśleć musimy przede wszystkim o naszej grze i na tym się skupiać
 

Jakub Dyktyński