9 mario74... 49
10 rexsar 48

Pawłowski: "Przeciwnicy nas zaskoczyli, bo stanęli wysoko"

Sobota, 7. września 2019, godz. 18:57; źródło: Widzew TV

Bez wątpienia Wojciech Pawłowski był jednym z bohaterów meczu w Legionowie, bo przy wyniku 0:0 wybronił kilka naprawdę groźnych strzałów rywali, a pod koniec drugiej połowy popisał się interwencją, dzięki której Widzew utrzymał prowadzenie.

Po meczu bramkarz Widzewa udzielił krótkiego wywiadu klubowej telewizji. - Jesteśmy Widzew Łódź. Każdy z nas tworzy jedną całość. Jesteśmy jednością i każdy za każdego pójdzie w ogień. Pokazaliśmy, że nawet jak nam nie idzie, to każdy dokłada jakąś cegiełkę do tego sukcesu i później po meczu cieszymy się wszyscy ze zwycięstwa - powiedział Pawłowski.

Jednocześnie przyznał, że pierwsza połowa meczu była trudna zarówno dla niego, jak i całej drużyny. - Po to jestem i stoję na bramce żeby pomagać zespołowi. Udało mi się wybrnąć dobrymi interwencjami, bo to były naprawdę ciężkie uderzenia. Cieszę się z tego bardzo, bo ciężko na to pracuję. Zresztą wszyscy ciężko pracujemy na treningach od poniedziałku do piątku, a w sobotę jedziemy na mecz. Dzisiaj ten mecz nie do końca ułożył się po naszej myśli. Trener nakreślił nam różne zadania, które do końca nie realizowaliśmy. Przeciwnicy nas zaskoczyli, bo stanęli wysoko. Nie spodziewaliśmy się tego, że tak wysoko do nas podejdą. Nie potrafiliśmy sobie z tym na początku poradzić, ale z minuty na minutę wybrnęliśmy z tego. Strzeliliśmy pierwszą bramkę, później przeciwnik nas trochę przycisnął, ale byliśmy skoncentrowani do ostatniej minuty, Marcin dołożył tą ostatnią cegiełkę i wygraliśmy 2:0 - podsumował spotkanie z Legionowią golkiper Widzewa.