REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 59
2 cypek1910 56
3 abel55 54
4 kris64 54
5 wiesia 52
6 sebalat... 52
7 przemyk79 52
8 rs333 49
9 mario74... 49
10 rexsar 48
REKLAMA
 
Wraga: "Takiego występu widzewiaków nie widziałem od bardzo dawna"
 
Piątek, 6. września 2019, godz. 09:30; źródło: Widzew Łódź

Jednym z widzów sobotniego spotkania ze Stalą Rzeszów, a jednocześnie organizatorem wizyty Władysława Żmudy, był Wiesław Wraga. Jak okiem widzewskiej legendy przebiegał mecz z liderem i uhonorowanie legendarnego szkoleniowca?

Były piłkarz nie ukrywał zadowolenia z organizacji spotkania byłych piłkarzy z ich dawnym opiekunem.- Udało nam się wspólnie z klubem organizować wszystko tak, jak powinno się odbyć, wzorcowo. Trener Żmuda był bardzo zadowolony. Wdzięczne za organizację spotkania były jego córki. Z wizyty ucieszyli się też kibice, którzy odpowiednio przyjęli trenera na meczu. Zrobiliśmy razem fajną rzecz dla człowieka, któremu się to po prostu należało – powiedział Wraga w rozmowie z oficjalną stroną klubową. 
REKLAMA


Widzewiacy zagrali w sobotę dobre zawody, co docenili obserwatorzy. Władysław Żmuda był zbudowany postawą widzewiaków. Ja też, chyba nawet trochę bardziej niż trener, ponieważ oglądam ich mecze regularnie, również te ostatnie, nie do końca udane. Takiego ich występu jak teraz, nie widziałem bardzo długo. Nie można oczywiście rozpływać się w zachwytach, bo było jeszcze sporo błędów, z czego zdaje sobie sprawę na pewno sztab szkoleniowy i zawodnicy – mówił były zawodnik. 

Jakub Dyktyński