REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 126
2 rs333 122
3 przemyk79 120
4 siwy071910 119
5 mario74... 119
6 wirgiliusz 118
7 sebalat... 116
8 RTSAdri... 116
9 robert77u 116
10 wiesia 114
REKLAMA
 
Kaczmarek: "Legionovia może się zamurować, ale my musimy znaleźć na to sposób"
 
Czwartek, 5. września 2019, godz. 16:26


Przed czwartkowym treningiem odbył się tradycyjny briefing prasowy, na którym trener Marcin Kaczmarek odpowiadał na pytania dziennikarzy. Większość dotyczyła najbliższego meczu ligowego, z Legionovią Legionowo.

Łodzianie  podczas zajęć w tygodniu pracowali w dobrych humorach. Nic dziwnego, bo wreszcie udało im się przełamać niekorzystną serię. - Poprzedni mecz jest już tylko historią i musimy skupić, żeby punktować w kolejnych meczach. Ze spotkania ze Stalą chcemy czerpać, bo było w nim dużo dobrego,ale przed nami kolejne starcie z Legionovią. Chcielibyśmy złapać rytm, żeby regularnie punktować i mam nadzieję, że podtrzymamy dyspozycję Jeśli to zrobimy, to jestem spokojny o zdobycz punktową - mówił szkoleniowiec Widzewa.

Wielu kibiców obawia się, że prawdziwą weryfikacja dla widzewiaków będzie spotkanie z outsiderami z Legionowa. - Może być tak, że Legionovia się zamuruje, ale musimy być gotowi na różne scenariusze. Rywale są w dole tabeli, długo nie wygrali i będą szukali przełamania. Może być tak, że będą się bronić, a może być tak, ze będą nastawieni na kontry. Uważam jednak, że to od naszej dyspozycji zależy, czy znajdziemy sposób na zmasowaną obronę przeciwnika. Rywale muszą szukać punktów, ale to ich problem, my mamy swoje. Każdy mecz dla nas będzie sprawdzianem, czy spotkanie ze Stalą było przypadkiem - stwierdził trener. 
REKLAMA

Jak szkoleniowiec ocenił potencjał sobotnich rywali swoich podopiecznych? - Rywale są pod ścianą, będą szukać przełamania, a mecz z Widzewem czyli drużyną na którą każdy się „spina", będzie dla nich kolejną motywacją. To zespół, który nie zmienił się wiele po awansie do II ligi, długo ze sobą funkcjonują, ale po awansie zostali zweryfikowani, bo próbowali grać w piłkę, ale przegrali 6 meczów z rzędu. To jednak problem trenera Sasala - podsumował Kaczmarek.

Jakub Dyktyński