REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 59
2 cypek1910 56
3 abel55 54
4 kris64 54
5 wiesia 52
6 sebalat... 52
7 przemyk79 52
8 rs333 49
9 mario74... 49
10 rexsar 48
REKLAMA
 
Żmuda: "Tak wspaniałych kibiców w Polsce nie ma!"
 
Poniedziałek, 2. września 2019, godz. 14:00; źródło: Widzew Łódź

Jednym z najważniejszych obserwatorów sobotniego meczu był Władysław Żmuda, były trener Widzewa, który poprowadził zespół do półfinału Pucharu Europy. Utytułowany szkoleniowiec po meczu ocenił poczynania piłkarzy gospodarzy. 

Żmuda przed pierwszym gwizdkiem otrzymał z rąk pani prezes Martyny Pajączek pamiątkową koszulkę z podpisami piłkarzy. Przyniósł też szczęście zespołowi, który pewnie wygrał 3:1. - Cieszę się, że zobaczyłem dobry mecz. W pewnych momentach łodzianie przypominali mi walką ten dawny Widzew. Poziom spotkania był dobry, również za sprawą Stali - mówił trener w studiu pomeczowym Widzew.TV.
REKLAMA


Łodzianie w sobotnim meczu na pewno zaimponowali agresywnym pressingiem i walką do ostatnich minut. -To jest ten charakter. Dziś na boisku widziałem drużynę, a nie grupę osób, a to cementuje. To warunek pomyślności w przyszłości. Oby tylko zawodnicy nie spoczęli na laurach, ale to zadanie trenera Kaczmarka - ocenił były szkoleniowiec RTS

Zdobywca mistrzostwa Polski w 1982 roku był pod wrażeniem dopingu kibiców w „Sercu Łodzi”. - Widzew może liczyć na fantastyczną publiczność, która w sile całego stadionu wspiera drużynę. Tak wspaniałych kibiców w Polsce nie ma! Tak się dzieje na przykład w Anglii, gdzie każdy wślizg nagradzany jest brawami - powiedział Żmuda i trudno się z tymi słowami nie zgodzić. Liczymy, że trener zrealizuje swoją obietnicę i ponownie pojawi się na trybunach stadionu Widzewa! 

Jakub Dyktyński