REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 59
2 cypek1910 56
3 abel55 54
4 kris64 54
5 wiesia 52
6 sebalat... 52
7 przemyk79 52
8 rs333 49
9 mario74... 49
10 rexsar 48
REKLAMA
 
Wokół meczu ze Stalą 
 
Poniedziałek, 2. września 2019, godz. 12:30

Spotkanie ze Stalą zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Działo się też przed w trakcie meczu, m.in. dzięki obecności licznej grupy sympatyków klubu z Rzeszowa.

Przed meczem doszło do uroczystości uhonorowania trenera Władysława Żmudy, legendarnego szkoleniowca „Wielkiego Widzewa”, pod wodzą którego łodzianie dotarli do półfinału Pucharu Europy. Żmuda otrzymał od kibiców owację na stojąco, a z rąk pani prezes Martyny Pajączek otrzymał pamiątkową koszulkę z podpisami całej drużyny. Obecność trenera przyniosła piłkarzom RTS szczęście, bo pewnie pokonali rywali. 
REKLAMA


Nagrodzeni zostali również wyróżniający się piłkarze Akademii, którzy odebrali zaległe statuetki dla Piłkarza Miesiące. Pamiątkowe statuetki otrzymali następujący zawodnicy za poszczególne miesiące:
- kwiecień – Kacper Ważny rocznik 2006;
- maj – Mateusz Malec, rocznik 2003;
- czerwiec – Szymon Brzeziński, rocznik 2007. 
Młodym adeptom futbolu gratulujemy!

Tak jak zapowiadało się od dłuższego czasu, „klatka” została  wypełniona przez kibiców Stali, którzy głośno dopingowali swój zespół i sporadycznie pozdrawiali też kibiców gospodarzy. Łączna liczba przyjezdnych wyniosła 410 osób. Razem z kibicami z Rzeszowa w sektorze gości zasiedli fani Karpat Krosno i Elany Toruń. Grupa przez pełne 90 minut głośno dopingowała swój zespół, a po końcowym gwizdku podziękowali swoim piłkarzom za walkę. Dodajmy, że fani Stali często przyłączali się do dopingu kibiców Widzewa, bawiąc się wspólnie przy  „Czterech Trybunach”.

Na trybunach nie zabrakło znanych twarzy. Ponownie mogliśmy zobaczyć w „Sercu Łodzi” m.in. trenera Zbigniewa Smółkę oraz koszykarki Julię Drop i Klaudię Gertchen, oglądające spotkanie razem z wiceprezesem sekcji Łukaszem Czuku. 

Jakub Dyktyński