9 mario74... 49
10 rexsar 48

Kolejny hat-trick Mihaljevicia w... lidze okręgowej

Niedziela, 1. września 2019, godz. 15:30; źródło: Widzew Łódź

Trwa dobra passa rezerw Widzewa na starcie nowego sezonu ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Jakuba Grzeszczakowskiego rozbili 6:0 Start Brzeziny w meczu wyjazdowym.

Tym razem widzewiacy z drugiej drużyny rozłożyli strzelanie goli po równo na każdą połowę. Zaczął w 18. minucie Marcel Sieroń po podaniu Damiana Skrzeczkowskiego z kornera. Dwie minuty później Skrzeczkowski zaliczył asystę przy bramce Filipa Mihaljevicia, a tuż przed przerwą sam trafił do bramki rywali.

Po przerwie łodzianie nadal atakowali bramkę Startu Brzeziny, ale skutek przyniosło to dopiero w 69. minucie, gdy ponownie celnie strzelił Mihaljević. Pięć minut później Chorwat skompletował hat-tricka, wykorzystując interwencję bramkarza gospodarzy, który odbił piłkę w kierunku Mihaljevicia.

Chwilę po tej bramce chorwackiego napastnika zastąpił Maciej Malinowski, który zaliczył asystę przy ostatnim golu drugiej drużyny Widzewa, strzelonym przez innego rezerwowego - Jakuba Szlaskiego.

Po trzech kolejkach grupy łódzkiej ligi okręgowej Widzew II ma na koncie komplet 9 punktów i bilans bramek 15-1. W tabeli ustępuje różnicą goli tylko Stali Głowno, która ma na koncie 21 bramek oraz zerowe konto strat.