REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 21
2 Motylan... 20
3 Papay 19
4 magi 18
5 jari48 18
6 kris64 17
7 RTSAdri... 16
8 abel55 16
9 Jazz_1910 16
10 rs333 16
REKLAMA
 
Ameyaw: "Otrzymuję wiele uwag od Marcina"
 
Środa, 14. sierpnia 2019, godz. 14:41

Michael Ameyaw to jeden z najmłodszych piłkarzy w drużynie trenera Marcina Kaczmarka, który od początku sezonu wystawia tego pomocnika w pierwszym składzie na ligowe mecze.

Teraz przed tym piłkarzem i drużyną stoi trudne zadanie, bo Widzew zagra na boisku nowego lidera II ligi. - Cieszymy się z wygranej z Błękitnymi, ale to już zeszło na drugi plan i już myślimy o tym, co nas czeka w weekend i robimy wszystko, żeby zdobyć trzy punkty w najbliższym meczu - powiedział Ameyaw przed środowym treningiem widzewiaków.
REKLAMA


Drużyna ma już za sobą ocenę tego, jak zagrała w spotkaniu z Błękitnymi. - Trener przygotował anlizę naszych pozytywnych i negatywnych zagrań, więc zdajemy sobie sprawę z błędów jakie popełniliśmy - oznajmił Ameyaw, którego zapytano też o sytuacje z ostatniego spotkania, gdy młody pomocnik kilka razy był na boisku instruowany przez Marcina Robaka. - Otrzymuję wiele uwag od Marcina i staram się ich wykorzystać jak najwięcej, bo zdaję sobie sprawę, że przeżył on o wiele więcej niż ja i z tych sytuacji boiskowych ma ogromne doświadczenie - powiedział Michael Ameyaw.

Kamil Wójkowski