REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 21
2 Motylan... 20
3 Papay 19
4 magi 18
5 jari48 18
6 kris64 17
7 RTSAdri... 16
8 abel55 16
9 Jazz_1910 16
10 rs333 16
REKLAMA
 
Kaczmarek: "Nie szukamy usprawiedliwień, wiemy jaka jest nasza rola"
 
Środa, 14. sierpnia 2019, godz. 11:28

Przed środowym treningiem pierwszego zespołu Widzewa, z mediami spotkał się trener Marcin Kaczmarek. Szkoleniowiec odniósł się do zbliżającego się starcia z Olimpią Elbląg.

Trener podkreślił, że jego podopiecznych czeka kolejne trudne spotkanie. - Mamy to szczęście, że ponownie gramy z liderem. Wcześniej byli to Błękitni, a teraz będzie to Olimpia. To zespół bardzo dobrze zorganizowany w defensywie i mocno na tym bazuje. My musimy być do tego przyzwyczajeni, ale to nie jest łatwe. Rywal wie, że w ataku pozycyjnym gra się trudno. My musimy się tym z mierzyć, stąd takie akcenty rozłożone na treningu - mówił szkoleniowiec.
REKLAMA

Gra widzewiaków w ostatnim meczu pozostawiała wiele do życzenia, ale jest to spowodowane dużym zaangażowaniem i wysoką determinacją ze strony rywali. W sobotę będzie podobnie, bo gospodarze będą chcieli pozostać w czubie tabeli. - Olimpia to drużyna grająca już jakiś czas na poziomie drugoligowym, zaprawiona w bojach. Na pewno czeka nas na ciężki meczy. Bardzo istotne jest, abyśmy to my otworzyli wynik i mieli większą kontrolę nad wydarzeniami na boisku - powiedział trener.

Przed łodzianami jeszcze dwa dni treningów, któe poprzedzą wyjazd na mecz. Czy to wystarczy, by odpowiednio przygotować zespół? - Mamy jeszcze trzy dni, aby pewne elementy przetrenować i pojechać do Elbląga z pozytywnym nastawieniem. W każdym meczu chcemy wygrywać, ale zdajemy sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Nie szukamy usprawiedliwień, wiemy że jesteśmy faworytem w każdym spotkaniu i tego się od nas wymaga - zakończył Kaczmarek.

Kamil Wójkowski