REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 86
2 cypek1910 85
3 Motylan... 81
4 abel55 80
5 mario74... 80
6 przemyk79 79
7 Bogdan 77
8 wiesia 77
9 kosa76 76
10 robert77u 76
REKLAMA
 
OSKar pod stadionem, znane twarze na trybunach, czyli wokół meczu z Błękitnymi
 
Niedziela, 11. sierpnia 2019, godz. 09:32

Piątkowe starcie z Błękitnymi Stargard przyniosło kibicom dużo radości, dzięki zdobytym trzem punktom. Dużo działo się na boisku, ale też wokół niego. Zapraszamy do zapoznania z kulisami pierwszego w tym sezonie spotkania w „Sercu Łodzi”. 

OSKar witał pod stadionem
Na kibiców zmierzających na mecz czekał niespodziewany gość, czyli OSKar, maskotka OSK „Tylko Widzew” i swoisty promotor akcji „Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy”. Fani RTS chętnie robili sobie z maskotką zdjęcie, a ci z nich, którzy regularnie wpłacają pieniądze na konto WOWP, mogli odebrać miniaturkę OSKara. To na pewno nie ostatnia wizyta zawadiackiego widzewiaka przed meczem w „Sercu Łodzi”. 
REKLAMA

Sektor gości dla widzewiaków i... dla gości
W środę klub poinformował, że sektor gości zostanie otwarty dla kibiców Widzewa, którzy mogli kupić bilety na wolne miejsca w otwartej sprzedaży. Powodem miał być brak zorganizowanej grupy fanów przyjezdnych. Mimo dużej liczby kilometrów i stosunkowo niewielkiego zainteresowania piłką w Stargardzie, fanatycy Błękitnych pojawili się w Łodzi i zasiedli w sektorze gości. Zaznaczyli swoją obecność kilkukrotnymi okrzykami, a po meczu podziękowali swoim piłkarzom za zaangażowanie. 

Oprawa z przesłaniem
Pierwszemu meczowi w tym sezonie w „Sercu Łodzi” towarzyszyła efektowna oprawa przygotowana przez kibiców „spod Zegara”. Prezentacja składała się z estetycznego pasa z napisem „Liga mniejsze ma znaczenie, jesteśmy tu dla Ciebie” i sektorówki podzielonej na pasy materiałów, które po złożeniu układały się w ogromny herb klubu i logotypy poszczególnych lig w Polsce i europejskiej Ligi Mistrzów. 
REKLAMA

Znane twarze na trybunach
Wśród widzów widowiska nie zabrakło kilku znanych osobistości. Mecz oglądali byli piłkarze Widzewa, m.in.: Andrzej Kretek, Krzysztof Kamiński, Andrzej Grębosz, Zdzisław Kostrzewiński i Wiesław Chodakowski. Co ciekawe, zdjęciem  w mediach społecznościowych z trzema ostatnimi podzielił się znany komentator sportowy – Tomasz Zimoch. Starciu przyglądali się też byli prezesi, Marcin Ferdzyn i Przemysław Klementowski. Co ciekawe, na trybunie A zasiadł też były trener Widzewa, Zbigniew Smółka. Pojawił się też menedżer Christophera Mandiangu i jednocześnie były piłkarz Widzewa, Paul Grishok.

Jakub Dyktyński