lp login pkt
1 abel55 126
2 rs333 122
3 przemyk79 120
4 siwy071910 119
5 mario74... 119
6 wirgiliusz 118
7 sebalat... 116
8 RTSAdri... 116
9 robert77u 116
10 wiesia 114
 
Kaczmarek: "Zrobią wszystko, by faworytowi zabrać punkty"
 
Czwartek, 1. sierpnia 2019, godz. 22:23; źródło: Widzew TV

Marcin Kaczmarek na czwartkowym briefingu prasowym przede wszystkim odniósł się do najbliższego meczu ligowego z Bytovią. Jednak nie zabrakło też tematów transferowych. - Dopóki trwa okno nie możemy się zamykać na żadne możliwości. Kadra powiedzmy w 99 procentach jest zamknięta, ale jeżeli uda nam się znaleźć i dogadać z jakimś zawodnikiem, o którym jeszcze myślimy to na pewno się na to nie zamykamy. Rozmawiamy już teraz o jednym piłkarzu - powiedział.

Później poświęcił już czas sobotniemu rywalowi: - Spadkowicz z pierwszej ligi, ale też ma swoje problemy. My się skupiamy na tym, co my chcemy robić w meczu. Przeanalizowaliśmy spotkanie z Gryfem. Chcemy poprawić jakość gry ofensywnej. Myślę, że po wyciągnięciu wniosków postaramy się, by gra wyglądała lepiej. Natomiast nie będzie łatwych spotkań. Każdy mecz jest trudny, każdy mecz wyjazdowy będzie miał swoją specyfikę - zaczął. 

- Bytovia to jest drużyna bardzo ambitna z trenerem, który pracuje tam od wielu lat. Jest bardzo zaangażowany w ten projekt Bytovii, czy to ze sponsorem, czy bez sponsora. Także to jest ambitny zespół i będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Przegrali pierwszy mecz w Toruniu. Zrobią wszystko, by faworytowi zabrać punkty - uzupełnił. 

Szkoleniowiec Widzewa nie chce także zbyt daleko wybiegać myślami. - Musimy się koncentrować na każdym następnym meczu. Krok po kroku. Teraz jest Bytovia, wszystkie siły i zaangażowanie koncentrujemy na to spotkanie. Wszystko jest temu podporządkowane, a co będzie dalej? To się okaże. 

PK