REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kris64 38
2 Motylan... 36
3 Drabciu1 35
4 LquickO... 35
5 wiesia 33
6 magi 32
7 abel55 32
8 cypek1910 32
9 RTSAdri... 31
10 jari48 30
REKLAMA
 
Stefaniak trenuje na pełnych obrotach. Gibas uzupełnił kadrę
 
Wtorek, 16. lipca 2019, godz. 17:59

Na popołudniowym treningu Widzewa pojawiło się 22 piłkarzy. Do pierwszej drużyny został przywrócony, przynajmniej na chwilę, Mikołaj Gibas. Z jednej strony to szansa dla młodego zawodnika, z drugiej trzeba mieć w pamięci to, co powtarza trener Marcin Kaczmarek. Chce on mieć rywalizację na każdej pozycji, a na ten moment w drużynie jest trzech środkowych obrońców. Czwartym może być wychowanek Czarnych-Góral Żywiec.

Na pewno szkoleniowca cieszy obecność w pełnym treningu Marcela Stefaniaka. Tym bardziej, że drugi lewy obrońca, Marcel Pięczek, ćwiczył indywidualnie.
REKLAMA


Zajęcia były bardzo piłkarskie, co też przypomina, że sezon zbliża się nieubłaganie. Kadra została podzielona na cztery drużyny, z czego dwa po pięciu i dwa po czterech graczy. „Biali” i „pomarańczowi” to zdecydowanie najmocniejsze zestawienia. Ci pierwsi w gierce grali w składzie: Wolański, Tanżyna, Rudol, Mąka, Radwański i Kita, drudzy z kolei w zestawieniu: Pawłowski, Zieleniecki, Turzyniecki, Poczobut, Wolsztyński i Robak. 

Trener bramkarzy w pewnym momencie zajęć zwrócił uwagę obu bramkarzom, by nie grali długich piłek. Wszakże celem tych zajęć jest gra na małej przestrzeni. 

KW