REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 30
2 abel55 29
3 kris64 28
4 Motylan... 27
5 wiesia 26
6 Drabciu1 26
7 RTSAdri... 25
8 Papi11 25
9 Jazz_1910 24
10 rs333 24
REKLAMA
 
Możdżeń: "Nie chcę robić zadymy wokół mojej osoby"
 
Wtorek, 16. lipca 2019, godz. 15:26

Po zakontraktowaniu w ubiegłym tygodniu trójki nowych piłkarzy (Sebastian Rudol, Wojciech Pawłowski, Bartłomiej Poczobut) tematem numer jeden jeśli chodzi o pierwszą drużynę Widzewa stał się ewentualny transfer Mateusza Możdżenia.

Różne media informowały o zainteresowaniu tym piłkarzem ze strony łódzkiego klubu, a "Gazeta Wyborcza" poinformowała nawet, że 28-letni pomocnik jest w tej chwili najpoważniejszym kandydatem do wzmocnienia drugiej linii zespołu trenera Marcina Kaczmarka.
REKLAMA

Na razie w tej sprawie więcej jest nieoficjalnych informacji oraz spekulacji niż konkretów. Sam Mateusz Możdżeń unika odpowiedzi na temat rozmów z Widzewem i ewentualnego transferu do łódzkiego klubu.

Przeczytaj także o transferach w Ekstraklasie »  

Skontaktowaliśmy się z piłkarzem, ale nie chciał odpowiedzieć na pytania związane z informacjami o transferze do Widzewa. - Nie chcę robić zadymy wokół mojej osoby, bo to nikomu nie jest potrzebne - oznajmił Możdżeń.

Przypomnijmy, że ten pomocnik przez 10 ostatnich sezonów grał w Ekstraklasie (262 mecze i 23 gole). W tegorocznej rundzie wiosennej bronił barw Zagłębia Sosnowiec. Po sezonie Możdżeń rozwiązał umowę z tym klubem. Na razie nie związał się kontraktem z żadną nową drużyną, choć mówiło się m.in. o wyjeździe byłego piłkarza m.in. Lecha Poznań i Korony Kielce do zagranicznego klubu.

Kamil Wójkowski