REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 79
2 abel55 79
3 cypek1910 77
4 mario74... 77
5 wiesia 76
6 Bogdan 72
7 przemyk79 71
8 rexsar 71
9 Motylan... 71
10 robert77u 70
REKLAMA
 
Banaszak i Kozłowski z pierwszym zwycięstwem, porażka młodzieżowców.
 
Niedziela, 14. lipca 2019, godz. 13:20

Weekend był pracowity nie tylko dla zawodników pierwszego zespołu, którzy na Łodziance zmierzyli się z zespołem MFK Frydek-Mistek. Swoje mecze grali też piłkarze, którzy mają w perspektywie wypożyczenie lub transfer definitywny z klubu.

W sobotę odbył się sparing Pogoni Siedlce z Motorem Lublin, który ci pierwsi wygrali 1:0. Na murawie pojawił się Przemysław Banaszak i Marcin Kozłowski, którzy  rozegrali po 45 minut. Jak dowiadywaliśmy się od trenera Kaczmarka, klubowi zależy, by nie tracić z radaru tego pierwszego. Zawodnik został poinformowany, że przy obecnej sytuacji kadrowej ma małe szanse na grę, jednak w przypadku np. półrocznego wypożyczenia dalej będzie obserwowany przez sztab szkoleniowy Widzewa. Taka decyzja podyktowana jest też dobrem samego Banaszaka, który w Siedlcach ma możliwość rozwoju sportowego. 
REKLAMA


Tego samego dnia swój sparing grała też Unia Skierniewice, w której sprawdzano Grzegorza Gibkiego, Jakuba Kmitę i Jakuba Jasińskiego. Skierniewiczanie ulegli w Sierakowicach Lewych Pelikanowi Łowicz aż 3:0. Dla zawodników gra w III lidze będzie szansą na łapanie cennego doświadczenia, pod wodzą utalentowanego trenera, za jakiego uchodzi Rafał Smalec. Warto dodać, że w barwach Pelikana pełny mecz rozegrał Maciej Humerski. 

Jakub Dyktyński