REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 79
2 abel55 79
3 cypek1910 77
4 mario74... 77
5 wiesia 76
6 Bogdan 72
7 przemyk79 71
8 rexsar 71
9 Motylan... 71
10 robert77u 70
REKLAMA
 
Jabłoński na stałe z Widzewem, czyli jak oficjalnie wygląda sztab?
 
Piątek, 12. lipca 2019, godz. 15:40; źródło: Widzew Łódź

Marcin Kaczmarek od początku swojej pracy w Widzewie współpracuje z Tomaszem Włodarkiem. Zapowiadaliśmy takie rozwiązanie zaraz po tym, jak ten szkoleniowiec zdecydował się rozstać z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Włodarek do pierwszoligowca trafiał jako analityk, ale u Kaczmarka był już asystentem. Teraz także będzie analitykiem oraz drugim trenerem. 

Za bramkarzy odpowiadać będzie Mariusz Jabłoński, którego do sztabu szkoleniowego doszlusował jeszcze Zbigniew Smółka. Przez ostatnie lata pracował on z golkiperami UKS SMS Łódź. Ten szkoleniowiec cechuje się bardzo dobrym podejściem do swoich podopiecznych, ale i warsztatem. Nie da się o nim usłyszeć złego słowa, co tylko dobrze wróży. 
REKLAMA


Jeszcze w poprzednim sezonie do pierwszej drużyny dołączył Kamil Migdał. Wcześniej pracował w Akademii Widzewa, gdzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne, jak i był asystentem Jakuba Grzeszczakowskiego w rezerwach. Teraz swoją wiedzę spożytkuje przy Kaczmarku. Będzie m.in. odpowiedzialny za analizę danych z system Catapult. 

PK