REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 30
2 abel55 29
3 kris64 28
4 Motylan... 27
5 wiesia 26
6 Drabciu1 26
7 RTSAdri... 25
8 Papi11 25
9 Jazz_1910 24
10 rs333 24
REKLAMA
 
Gąsior nadal poza treningiem. Drużyna potrzebuje wzmocnień
 
Wtorek, 9. lipca 2019, godz. 12:20

Wtorkowy trening w dużej mierze odbywał się w opadach deszczu, co nie było ostatnimi czasy częstym widokiem. Jak informowaliśmy, z zespołem trenował Bartłomiej Poczobut, który najpewniej będzie rywalizował o miejsce w zespole z Marcelem Gąsiorem. Problem w tym, że ten drugi ponownie nie ćwiczył z drużyną, a pod opieką fizjoterapeuty. 

Normalnie ćwiczyli z kolei inni sprawdzani zawodnicy, Ronald Takács oraz Wojciech Pawłowski. Zabrakło natomiast Damiana Błońskiego, który był sprawdzany w poniedziałek. Nie uczestniczył w zajęciach także poturbowany Marcel Stefaniak. 
REKLAMA


Nie dziwi zatem opinia trenera Marcina Kaczmarka o potrzebie wzmocnień. W rozmowach po ćwiczeniach szkoleniowiec przyznał, że poszukiwana jest jakość i piłkarze z charakterem, bo to właśnie tego zabrakło w końcówce ubiegłego, feralnego sezonu. Celem jest między innymi młodzieżowiec do środkowej strefy, jak i być może obrońca. Innymi słowy, można spodziewać się jeszcze sporego ruchu.

A co na samym treningu, który obserwował również Rafał Pawlak? Dużo gry na małej przestrzeni i bardzo wiele zaangażowania w ćwiczenia. Przypomnijmy, że widzewiacy dziś odbędą jeszcze jedne zajęcia. 

JD