REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kris64 38
2 Motylan... 36
3 Drabciu1 35
4 LquickO... 35
5 wiesia 33
6 magi 32
7 abel55 32
8 cypek1910 32
9 RTSAdri... 31
10 jari48 30
REKLAMA
 
Poczobut trenuje z Widzewem. "Od razu podjąłem decyzję i cieszę się bardzo"
 
Wtorek, 9. lipca 2019, godz. 11:37

We wtorkowym treningu uczestniczył kolejny nowy piłkarz. To Bartłomiej Poczobut, który w poniedziałek przechodził badania medyczne, a być może jeszcze dziś podpisze kontrakt z Widzewem. - Jestem już w treningu, to najbardziej cieszy. Poznaję zespół, widać, że atmosfera jest super i cieszę się z przyjścia do Widzewa - powiedział po zajęciach. 

Poczobut przyznał, że o Widzewie rozmawiał z Maciejem Kazimierowiczem, z którym grał jeszcze w Błękitnych Stargard. - Polecał mi klub, szkoda, że go nie ma, bo fajnie byłoby z nim razem trenować i grać. Niestety, taka jest piłka. Maciek musiał się pożegnać i życzę mu powodzenia. Polecał klub, jak i miasto oraz całą otoczkę.
REKLAMA


Co zawodnika przekonało do Widzewa? - Na pewno wielkość klubu. Cel jaki jest i nie wahałem się. Od razu podjąłem decyzję i cieszę się bardzo. 

W GKS Katowice również jest presja, ale czy nie obawia się jej w Widzewie? - Nie lubię słowa „presja”. Robimy to co robimy, co kochamy i człowiek, który robi to co kocha nie może mieć presji. Tutaj jest wspaniała atmosfera na meczu, dużo ludzi i trzeba sobie z tym poradzić - zakończył jak się wydaje nowy widzewiak. 

Jakub Dyktyński