REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 86
2 cypek1910 85
3 Motylan... 81
4 abel55 80
5 mario74... 80
6 przemyk79 79
7 Bogdan 77
8 wiesia 77
9 kosa76 76
10 robert77u 76
REKLAMA
 
Wawrzyniak: "O tym, że interesuje się mną Widzew dowiedziałem się od... kolegów"
 
Czwartek, 4. lipca 2019, godz. 09:20

W ostatnich dniach w mediach oraz wśród kibiców krąży lista nazwisk znanych, doświadczonych piłkarzy, którzy mieliby wzmocnić kadrę Widzewa.

Na razie z tej listy potwierdziło się tylko jedno nazwisko, bo do Widzewa wrócił Marcin Robak, który podpisał dwuletni kontrakt. W spekulacjach pojawili się też tacy zawodnicy jak Łukasz Załuska, Mariusz Rybicki, Łukasz Trałka i Jakub Wawrzyniak.

Ten ostatni, w przeszłości m.in. piłkarz Widzewa, Legii Warszawa i reprezentacji Polski, po ostatnim sezonie rozstał się z GKS Katowice. Z tym śląskim klubem Wawrzyniak zaliczył spektakularny spadek z I do II ligi.
REKLAMA

Postanowiliśmy zweryfikować spekulacje na temat Jakuba Wawrzyniaka w bezpośredniej rozmowie z nim, ale nie trwała ona długo. - O tym, że interesuje się mną Widzew dowiedziałem się od... kolegów, którzy przeczytali o tym w internecie. Nikt z Widzewa ze mną się nie kontaktował - powiedział Wawrzyniak.

Jednocześnie 35-letni piłkarz nie chciał zdradzić, czy ma oferty z innych klubów oraz jak wyglądają jego plany na najbliższą przyszłość, jeśli chodzi o karierę sportową.

Kamil Wójkowski