REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 197
2 mario74... 185
3 wiesia 184
4 conrado... 181
5 Jazz_1910 179
6 siwy071910 174
7 RTSAdri... 174
8 robert77u 174
9 przemyk79 173
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Masłowskiego już nie ma w klubie. Pajączek: "Pion sportowy w poprzednim składzie nie istnieje"
 
Poniedziałek, 1. lipca 2019, godz. 11:10

Prezes Martyna Pajączek na konferencji prasowej potwierdziła, że w klubie nie ma już nie tylko dotychczasowego sztabu szkoleniowego, ale i dyrektora sportowego oraz szefa skautingu.

- Pion sportowy w poprzednim składzie nie istnieje. Nie współpracuje z nami już Zbigniew Smółka i jego asystent, nie współpracują także dyrektor sportowy Łukasz Masłowski i Piotr Kosiorowski. To są zmiany, do których trzeba było szybko dojrzeć i szybko je przeprowadzić. Czas nieubłaganie leci. Mamy 4 tygodnie do ligi, więc wydaje się, że to odpowiedni czas, by zespół dokompletować i wzmocnić, przygotować do ligi - powiedziała.
REKLAMA


Następnie wytłumaczyła skąd wybór trenera Marcina Kaczmarka: - Pierwszym wyborem naszym jeśli chodzi o trenera był Marcin Kaczmarek. Zgodził się. Z zapałem. To też było ważne, wiara w projekt, że to ma sens i może się udać. Mamy jakiś pomysł jak to zrobić. Dużo sobie po tej współpracy obiecuję. 

- To jest trener ze znakomitym warsztatem. Trener bardzo klarownie stara się tłumaczyć piłkę nożną. Niektórzy próbują zaciemnić obraz, tu akurat jasność wyrażania się jest odzwierciedleniem jasności myśli i wizji, więc wydaje mi się, że trener będzie mógł łatwo przekazać swoje pomysły zawodnikom. Poza tym liczne awanse, które trener ma na swoim koncie mimo młodego wieku, ale i umiejętność pracy na bardzo różnych poziomach rozgrywkowych, to też były ważne argumenty. Na każdym poziomie trochę inaczej się pracuje. Mam nadzieję, że będzie to współpraca długookresowa i do widzewskiego projektu w końcu uda się pozyskać kogoś kto będzie mógł z tym klubem przez lata piąć się w górę - zakończyła z nadzieją. 

PK