REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Druga szansa wystawionych na listę transferową?
 
Poniedziałek, 1. lipca 2019, godz. 08:58; źródło: Gazeta Wyborcza

Na początku czerwca Widzew Łódź oficjalnie ogłosił listę transferową. Znalazło się na niej czterech piłkarzy, którzy zarazem zostali przesunięci do rezerw. Zbigniew Smółka przychodząc do klubu zdecydował, iż nie będzie z nich korzystał. 

Jednak Smółki już nie ma, a za chwilę będzie Marcin Kaczmarek. Ten ma przyjrzeć się przydatności Kacpra Falona, Macieja Kazimierowicza, Marcina Kozłowskiego oraz Filipa Mihaljevicia. Szansę, o czym informuje „Gazeta Wyborcza”, ma też dostać Marcin Pieńkowski, który nie wyjechał na zgrupowanie do Opalenicy. 
REKLAMA


Trudno wyrokować jaka będzie przyszłość każdego z tych zawodników, ale wydaje się dobrym pomysłem przywrócenie każdego z nich. W końcu mają ważne kontrakty, których nie naruszyli, zatem powinni ćwiczyć z „jedynką”. 

Tym bardziej jest to zasadne, że w środku pola nadal są poszukiwani nowi zawodnicy, a ci nowo pozyskani jak Marcel Gąsior oraz Łukasz Zejdler nabawili się urazów. Kazimierowicz i Falon mogą zwiększyć rywalizację, choć ich forma jest zagadką. To samo tyczy się prawej strony obrony, gdzie został jedynie Łukasz Turzyniecki, a to szansa dla Marcina Kozłowskiego. Zostaje Mihaljević, który na pewno ma piłkarską wartość, ale trudno powiedzieć dlaczego tak bardzo się zaciął po udanym początku. 

Czy wykorzystają szansę? To już zależy od nich samych…

PK