REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 30
2 abel55 29
3 kris64 28
4 Motylan... 27
5 Drabciu1 26
6 wiesia 26
7 RTSAdri... 25
8 Papi11 25
9 Jazz_1910 24
10 rs333 24
REKLAMA
 
Michalski nieobecny również dzisiaj
 
Czwartek, 13. czerwca 2019, godz. 13:51; źródło: widzew24.pl

Przy okazji wczorajszego, pierwszego treningu drużyny Widzewa od zakończenia poprzedniego sezonu, wiele mówiło się o nieobecności Mateusza Michalskiego.

Przypomnijmy, że ten piłkarz należał w poprzednich sezonach do czołowych zawodników Widzewa, a w ostatnich rozgrywkach strzelił najwięcej goli dla drużyny z alei Piłsudskiego.

Nic dziwnego, że klub chciał z Michalskim przedłużyć kontrakt wygasający wraz z końcem czerwca. Jednak piłkarz ma chyba inny pomysł odnośnie swojej najbliższej przyszłości, bo do tej pory nie doszedł do porozumienia z Widzewem w sprawie nowego kontraktu, a ostatnio pojawiły się informacje o poważnym zainteresowaniu Michalskim ze strony GKS-u Katowice i Radomiaka.
REKLAMA

Wczoraj trener Zbigniew Smółka poinformował, że rozmawiał z Mateuszem Michalskim, któremu zapowiedział, że dopóki nie zadeklaruje się na 100 procent odnośnie chęci dalszej gry w Widzewie oraz nie podpisze nowej umowy z klubem, to nie będzie brany pod uwagę przez szkoleniowca podczas przygotowań do sezonu.

Dlatego jeden z liderów drużyny Widzewa był nieobecny podczas wczorajszych zajęć. Również dzisiaj Mateusza Michalskiego zabrakło na treningu, o czym poinformował porta widzew24. Czyżby to był znak, że tego zawodnika należy brać pod uwagę jako kolejnego, który latem opuści zespół z alei Piłsudskiego?

KW