REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 63
2 cypek1910 60
3 abel55 59
4 kris64 57
5 mario74... 57
6 kosa76 56
7 sebalat... 56
8 wiesia 56
9 rs333 56
10 rexsar 55
REKLAMA
 
Smółka o transferach i Michalskim: "W tym sporcie nie ma ludzi niezastąpionych"
 
Środa, 12. czerwca 2019, godz. 18:39

Zbigniew Smółka po środowym treningu był pytany, co oczywiste, o dalsze ruchy transferowe. Jak wiemy, do zespołu dołączyli już Przemysław Kita i Marcel Gąsior. Czy będą następni? 

- Muszą dojść nowi piłkarze, skoro inni odeszli i mają odejść. Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie do nas ktoś przybywał, bo kilku zawodników jest już przeze mnie zaakceptowanych i mam nadzieję, że te rozmowy zostaną pozytywnie sfinalizowane dla Widzewa i ja ich będę miał jak najszybciej - wyjaśnił. 
REKLAMA


Szkoleniowca pytano także o nieobecnego na zajęciach Mateusza Michalskiego, który dostał dodatkowy dzień wolny. - Wczoraj się z nim spotkałem, przedwczoraj rozmawialiśmy. Jutro mamy się spotkać i zobaczymy, co postanowi. Ja tego piłkarza widzę w mojej drużynie, ale kończy mu się umowa. Wiadomo, każdy piłkarz chciałby grać w wyższej lidze. My musimy być przygotowani na każde rozwiązanie - powiedział.

I dodał: - Ja tak postanowiłem, nie chciałem żeby zawodnik, który nie podjął decyzji, który być może jutro będzie prowadził rozmowy transferowe, żeby dzisiaj trenował. Jak podejmie decyzję, wtedy będzie z nami trenował. Ja uszanuję decyzję Mateusza. Chciałbym, żeby został, ale w tym sporcie nie ma ludzi niezastąpionych - zakończył. 

KW