REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kris64 38
2 Motylan... 36
3 Drabciu1 35
4 LquickO... 35
5 wiesia 33
6 magi 32
7 abel55 32
8 cypek1910 32
9 RTSAdri... 31
10 jari48 30
REKLAMA
 
Wolsztyński zostaje. Co z Kato?
 
Sobota, 18. maja 2019, godz. 08:01

W ostatnich dniach sporo mówiło się o dalszej grze w Widzewie dwóch zawodników, których pozyskano zimą. Kohei Kato i Rafał Wolsztyński zdecydowanie zaprezentowali niezłe umiejętności, które sprawiły, iż obu kibice chcieliby oglądać także w nowym sezonie. 

Napastnik pozostanie w Widzewie, choć należy pamiętać, że Łukasz Masłowski, dyrektor sportowy klubu, na środowej konferencji prasowej powiedział, że zawodnik ma ważny kontrakt, ale jeżeli pojawiłaby się dobra oferta to zostanie przedyskutowana. Bez dwóch zdań Wolsztyński może jeszcze pomóc drużynie i chyba sam chce to zrobić, co powinno być z korzyścią dla obu stron.
REKLAMA

Większy problem jest z Kohei Kato. Japończyk ma umowę skonstruowaną w ten sposób, iż tylko awans do I ligi powodował jej przedłużenie. Tym samym 1 lipca 2019 roku stanie się wolnym zawodnikiem. W Widzewie podjęto z nim rozmowy, ale z informacji „Widzewiaka” wynika, że są one bardzo trudne. Powrót do Polski dla defensywnego pomocnika jest bardzo udany, niemal w każdym meczu, w którym grał prezentował bardzo dobrą formę, co wywołało zainteresowanie innych klubów z wyższych klas rozgrywkowych. Innymi słowy, na ten moment przy nazwisku Kato należy postawić duży znak zapytania.

PK