REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 48
2 cypek1910 45
3 kris64 44
4 abel55 44
5 jari48 44
6 wirgiliusz 43
7 sebalat... 43
8 przemyk79 43
9 Motylan... 43
10 Money 42
REKLAMA
 
Olimpia Grudziądz bez prezesa!
 
Piątek, 17. maja 2019, godz. 11:21; źródło: Olimpia Grudziądz / Gazeta Pomorska


Prezes Sylwester Szałkowski złożył rezygnację na ręce prezydenta Grudziądza. W klubie pracował przez 4 miesiące, w trakcie których klub wywalczył awans do I ligi, m.in. kosztem Widzewa. 

Zmiana prezesa w takim momencie może budzić zdziwienie, szczególnie że klub musi zmierzyć się z przygotowaniem kompletu dokumentów licencyjnych. - Nie chcę mówić o powodach podjęcia tej decyzji. Nie jest ona związana z tym, że nie odpowiadała mi ta praca, bo odpowiadała mi bardzo. Myślę, że piłkarze i pracownicy klubu mają o mnie dobre zdanie. Przez te cztery miesiące pracy udało się działać z korzyścią dla klubu i jego wizerunku – mówił Szałkowski w rozmowie z Gazetą Pomorską. 
REKLAMA


Przypomnijmy, że Szałkowski zastąpił na stanowisku Jacka Bojarowskiego, który został odsunięty ze względu na nieprawidłowości w prowadzeniu klubu. Olimpia zimą miała trudności z wypłacaniem pensji,a długi wynosiły ok. 0,5 miliona złotych. Do czasu powołania nowego prezesa przez radę nadzorczą, jego obowiązki będzie pełnił prokurent Marian Pyszor. Czy należy spodziewać się, że grudziądzki klub nie otrzyma licencji? - Wobec pojawiających się różnych doniesień informujemy, że jesteśmy w końcowym etapie składania dokumentacji do wniosku licencyjnego na grę w I lidze  - uspokajają władze Olimpii w komunikacie na oficjalnej stronie klubu.

Jakub Dyktyński