REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 30
2 abel55 29
3 kris64 28
4 Motylan... 27
5 wiesia 26
6 Drabciu1 26
7 RTSAdri... 25
8 Papi11 25
9 Jazz_1910 24
10 rs333 24
REKLAMA
 
Gorąca atmosfera pod stadionem! Piłkarze musieli oddać koszulki...
 
Niedziela, 12. maja 2019, godz. 17:25

Na wracających z Bełchatowa piłkarzy Widzewa Łódź czekali rozgoryczeni kibice, którzy byli wściekli z powodu utraty szans na awans.

Atmosfera była na tyle gorąca, że ściągnięte zostały oddziały policji, a potem także posiłki i polewaczka. Fanów od zawodników rozdzielił także... płot postawiony w ramach przygotowań obiektu do młodzieżowych mistrzostw świata. 
REKLAMA

Między stronami doszło do wymiany zdań. Sympatycy zażadali oddania koszulek i bluz z herbem Widzewa, uznając zawodników za niegodnych ich noszenia (wyjątek zrobili tylko dla Macieja Humerskiego). Sportowców obrzucono także jajkami. 

Ze zgromadzonymi próbowali rozmawiać członkowie rady drużyny. Potem pojawił się także wywołany przez kibiców Jacek Paszulewicz. Kibice zakomunikowali mu wprost, że nie chcą go już w klubie. 
REKLAMA

Zebrani kibice chcieli również rozmawiać z członkami władz klubu, których jednak nie było na miejscu. Posypały się wulgaryzmy, pod adresem prezesów Jakuba Kaczorowskiego i Tomasza Jędraszczyka oraz byłego prezesa Przemysława Klementowskiego.

Dodajmy, że w niedzielne popołudnie w sali VIP stadionu Widzewa odbywał się... obiad komunijny. Pewnie rodzice dzieci nie koniecznie takich wspomnień by sobie życzyli dla swoich pociech. 


REKLAMA


PK