REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 30
2 abel55 29
3 kris64 28
4 Motylan... 27
5 wiesia 26
6 Drabciu1 26
7 RTSAdri... 25
8 Papi11 25
9 Jazz_1910 24
10 rs333 24
REKLAMA
 
Wolsztyński: "Nie podołaliśmy zadaniu i nie jesteśmy godni grać w Widzewie Łódź"
 
Niedziela, 12. maja 2019, godz. 17:01

Rafał Wolsztyński po meczu z Olimpią Grudziądz używał mocnych słów. Tym razem nie było inaczej. - Nie wiem, co mam powiedzieć. Nie awansujemy do I ligi i to jest smutne, bo taki klub powinien być w pierwszej lidze. Niestety nie podołaliśmy temu zadaniu i nie jesteśmy godni grać w Widzewie Łódź, jeżeli potrafimy roztrwonić jedenastopunktową przewagę. Jesteśmy piłkarskim frajerami. 

Co się stało wiosną? Jesienią zespół zdobywa 36 punktów, a wiosną… - Ciężko powiedzieć, co było przyczyną tego wszystkiego, ale ja na pewno ponoszę pełną odpowiedzialność za to, że stało się tak, a nie inaczej. Przyszedłem tutaj i chciałem zrobić wszystko, żeby Widzew był w I lidze, a tego nie zrobiłem. Widocznie zrobiłem za mało, żeby cokolwiek ugrać i żebyśmy się cieszyli z awansu. Czuję się pełnoprawnym tego wszystkiego, co się wydarzyło. 
REKLAMA


Jaka będzie przyszłość napastnika w Widzewie? - Nie wiem, teraz jest ciężki okres dla wszystkich i różne rzeczy będą się działy. Musimy być przygotowani na wszystko, bo jeżeli ktoś ma jaja to musi wziąć odpowiedzialność i ja jestem na to gotowy. Cokolwiek się wydarzy to trzeba to przyjąć i nie płakać. Czekamy, co zarząd powie - zakończył.

KW