REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 kris64 38
2 Motylan... 36
3 Drabciu1 35
4 LquickO... 35
5 wiesia 33
6 magi 32
7 abel55 32
8 cypek1910 32
9 RTSAdri... 31
10 jari48 30
REKLAMA
 
Wolański: "Możemy przeprosić kibiców, bo jesteśmy frajerami"
 
Niedziela, 12. maja 2019, godz. 15:36

Patryk Wolański popisał się w spotkaniu z GKS Bełchatów kilkoma dobrymi interwencjami. Mimo to jego zespół przegrał 1:3 i stracił szansę na promocję do wyższej ligi. - Dostałem trzy bramki. Zawsze można powiedzieć, że nie pomogłem. Jestem załamany, bo straciliśmy przez tą rundę rok. Jedynie wstyd. Możemy przeprosić kibiców, bo jesteśmy frajerami. Daliśmy tak dupy, że nie mamy słów na swoją obronę. Trzeba coś zmienić, bo nie wygląda to dobrze - mówił golkiper. 

Nie odnosił się do przyszłości swojej i kolegów. - Czas pokaże, ale na pewno po takiej rundzie przyjdzie czas na rozliczenie (…) Nie będą oceniał, od tego są ludzie. Ja nie mogę powiedzieć, że nie mam sobie nic do zarzucenia. Też głowę spuszczam w dół i przyjmuję na klatę krytykę, bo mogliśmy zrobić dużo więcej w tej rundzie - dodał. 
REKLAMA


- Straciliśmy cenny czas, nasz i kibiców. Także ciężką pracę ludzi, którzy pracują na ten klub. Dbają, pomagają, oddają serce, a niektórzy olewają to - uzupełnił.

- Skompromitowaliśmy się całą rundą. To, że przegraliśmy dziś mecz 1:3, to jest wykładnik całej rundy. Ona została przez nas zniszczona. My mieliśmy nad Grudziądzem 10 punktów przewagi i mecz zaległy, a oni awansowali wczoraj, a my jesteśmy w dupie. Winni jesteśmy wszyscy i trzeba się umieć do tego przyznać - zakończył odpowiadając na pytanie o kompromitację Widzewa. 

KW