REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 202
2 wiesia 189
3 mario74... 189
4 Jazz_1910 188
5 conrado... 186
6 RTSAdri... 184
7 siwy071910 182
8 robert77u 181
9 przemyk79 176
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Kaczmarek: "Na analizę gry Widzewa poświęciliśmy 15 minut"
 
Czwartek, 9. maja 2019, godz. 13:03; źródło: Widzew TV

Zawodnikiem, dla którego przyjazd do Łodzi mógł stanowić szczególne przeżycie był Marcin Kaczmarek. Były zawodnik Widzewa musiał wystąpić w roli jego kata, wykonując rzut karny, który ostatecznie zdecydował o zwycięstwie gości. 

- Wchodziłem z ławki i dostałem informację, że mam wykonywać stałe fragmenty gry. Do karnego miałem podejść jako trzeci, po Tiago i Papikjanie. Podszedłem do piłki, uderzyłem i wygraliśmy na tym pięknym stadionie – mówił Kaczmarek, który tonował radość po swoim strzale. 
REKLAMA


W pomeczowym studio klubowej telewizji pomocnik analizował grę swojego zespołu. - W drugiej połowie robiliśmy przewagę przede wszystkim w bocznych sektorach boiska. Mieliśmy plan, by przejmować piłki na środku i rozrzucać je na skrzydła i tak udało się strzelić bramkę – powiedział piłkarz w rozmowie z Arkadiuszem Stolarkiem. - 15 minut naporu Widzewa to był trudny okres dla nas, ale przyjęliśmy to na klatę, wygraliśmy, a awans jest blisko – dodał Marcin, odnosząc się do zrywu widzewiaków po stracie bramki.

Ciekawie brzmią słowa Kaczmarka o długości czasu poświęconego przez zespół gości na analizę swojego przeciwnika. - Odprawa z analizą gry Widzewa była krótka, trwała 15 minut. Trener pokazał nam kilka fragmentów gry, ale nie dużo, by to siedziało w głowie. Mamy  młody zespół, z których część grała na takim stadionie pierwszym raz. Mieliśmy zwracać uwagę na długie crossowe podania do bocznych pomocników Widzewa i byliśmy na to przygotowani. Odbyliśmy jeden trening, dziś odprawa i wystarczyło – zakończył „Kaka”.

Jakub Dyktyński