REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 79
2 abel55 79
3 cypek1910 77
4 mario74... 77
5 wiesia 76
6 Bogdan 72
7 przemyk79 71
8 rexsar 71
9 Motylan... 71
10 robert77u 70
REKLAMA
 
Pawlak: "Mam nadzieję, że oba zespoły awansują do I ligi"
 
Środa, 8. maja 2019, godz. 22:53

Mariusza Pawlaka, trenera Olimpii Grudziądz, rozpierała po zwycięstwie nad Widzewem duma, co jest logiczne. Dla jego zespołu awans do I ligi jest na wyciągnięcie ręki.

- Niestety gramy kolejkę przed terminem, nie wiem kto to układał, ale dla nas i dla Widzewa nie jest to korzystne - zaczął. - Wracając do meczu, to był mecz o życie, o tlen. Nie chcę oceniać mojego zespołu, ale dziś powiedziałem im, że to nie musi być piękne, ale musi być skuteczne. Wyprowadziliśmy dwa ciosy i zostawiamy gospodarzy w specyficznej sytuacji - dodał. 
REKLAMA


- Cieszymy się, że mogliśmy przyjechać na taki piękny stadion z taką świetną publicznością. Tylko takie mecze grać. Jestem pod wrażeniem determinacji niektórych moich zawodników. Mogę nadmienić, że analizowaliśmy Widzew i obawialiśmy się tego spotkania. Grają ofensywnie, brakuje im skuteczności, ale to dobry zespół. Mam nadzieję, że oba zespoły awansują do I ligi. Chcę też podziękować kibicom za to, że przyjechali - uzupełnił.

Trener odniósł się też do faktu, iż były widzewiak, Marcin Kaczmarek, wykonywał jedenastkę: - Od karnych mamy Papikjana i Tiago Alvesa, ale obaj padli i do piłki podszedł Kaczmarek. Dzięki niemu jako pierwsi tu wygraliśmy.

JD