REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 197
2 mario74... 185
3 wiesia 184
4 conrado... 181
5 Jazz_1910 179
6 siwy071910 174
7 RTSAdri... 174
8 robert77u 174
9 przemyk79 173
10 wirgiliusz 171
REKLAMA
 
Wolsztyński: "Daliśmy dupy przez całą rundę"
 
Środa, 8. maja 2019, godz. 22:05

Rafał Wolsztyński ostatnio imponował formą. W meczu z Olimpią Grudziądz także walczył i szarpał, ale widzewiacy zostali bez piekielnie ważnych punktów. - Nie wiem czego zabrakło. Cały sezon walczymy, ale nie tylko dzisiaj zawaliliśmy ten mecz, a przez całą rundę. Trzeba to szczerze powiedzieć, bo mieliśmy kolejki, gdzie mogliśmy być spokojni, by ten upragniony cel wywalczyć, a czekaliśmy na to, co się wydarzy do końca. I tak jak w boksie, jak czekasz to dostaniesz w łeb, my dziś dostaliśmy. Daliśmy dupy przez całą rundę. Nie ma co cukierkować, bo takim gadaniem nic nie zrobimy - ostro ocenił sytuację.

- Mamy jeszcze jeden mecz i musimy go wygrać, a później czekać na cud. Czekaliśmy na ten cud przez całą rundę i może w tym ostatnim meczu los się do nas uśmiechnie. Cały czas w to wierzę. Zostawiliśmy naprawdę kawał serca na boisku. Nikt mi nie wmówi, że było inaczej, bo daliśmy dziś z siebie wszystko, ale przegrywamy. 
REKLAMA


Jak odniósł się do pracy arbitra? - Nie pomagał, ale nie ma co patrzeć na pracę sędziego. Musimy patrzeć na siebie. Jakbyśmy strzelili trzy bramki, to to co gwizdał i tak nie miałoby znaczenia. Tego nie zrobiliśmy, mieliśmy ku temu okazje, nie wykorzystaliśmy ich i przegrywamy spotkanie - powiedział. 

To jaki jest pomysł na mecz z Bełchatowem, co trzeba zrobić? - Nie kalkulować. Wziąć się za jaja i zacząć grać w piłkę, bo tylko tak możemy zdobyć trzy punkty. Biegać, walczyć, to co robimy teraz, tylko jeszcze więcej. Ciężko coś powiedzieć, bo stworzyliśmy sytuacje, nie wiem, szczęścia nam brakuje… Te trzy karne. Nie rozumiem co się dzieje w tej rundzie, dlaczego nie możemy wygrać. To nie jest tylko kwestia dzisiejszego meczu, a cała nasza dyspozycja w rundzie. Mogliśmy zrobić to wcześniej, mogło być miło, a tak czekamy na cud. Miło, że słyszę takie opinie, że dobrze wyglądam, ale samo to nic nam nie da. Mogę grać, możemy się wszyscy starać, ale jak nie ma punktów to i tak schodzimy do szatni i co z tego… - zakończył.

JD