REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 Papi11 48
2 cypek1910 45
3 kris64 44
4 abel55 44
5 jari48 44
6 wirgiliusz 43
7 sebalat... 43
8 przemyk79 43
9 Motylan... 43
10 Money 42
REKLAMA
 
Wypożyczeni: 90 minut Kamińskiego i 2 asysty Pipczyńskiego
 
Wtorek, 7. maja 2019, godz. 11:11

Rywalizacja na wszystkich poziomach rozgrywkowych zbliża się do końca i niedługo poznamy kluczowe rozstrzygnięcia. Trzy kluby z widzewiakami w składzie nie są pewne, w której lidze będą grać w przyszłym sezonie. Najbardziej zadowolony ze swojej postawy w trakcie długiego weekendu majowego może być Kacper Pipczyński, który zanotował 2 asysty. 

Zacznijmy jednak od zaplecza Ekstraklasy, gdzie Sebastian Kamiński zaliczył drugi mecz w pełnym wymiarze czasowym, ale Bytovia przegrała na wyjeździe 1:2 z Odrą Opole. Bytowianie znajdują się w strefie spadkowej i na dwie kolejki przed końcem ligi mają punkt straty do bezpiecznego miejsca. 
REKLAMA


Sokół Aleksandrów Łódzki bez kontuzjowanego Michała Millera zremisował na wyjeździe z Olimpią Zambrów. Potknięcie lidera wykorzystała Legionovia, która zmniejszyła dystans do Sokoła o dwa punkty.  Zwycięstwo odniosła Lechia Tomaszów Mazowiecki. Tomaszowianie pokonali ŁKS Łomża 1:0. Uraz dalej leczy Artur Amroziński. 

Do niespodzianki doszło w Zgierzu, gdzie miejscowa Boruta postawiła się gościom z  KS Kutno i wywalczyła z faworytami punkt. W drużynie z Kutna 90 minut rozegrał Kamil Wielgus, a Konrad Reszka przesiedział mecz na ławce. 

W dwóch spotkaniach na poziomie sieradzkiej klasy okręgowej zanotował Kacper Pipczyński. Jutrzenka Warta odniosła dwa zwycięstwa, 5:3 z Tęczą Brodnia i 7:1 z GKS Chojne. Kacper w pierwszej potyczce obejrzał żółtą kartę, a w starciu z GKS-em zaliczył asysty przy drugiej i trzej bramce dla Jutrzenki. W obu meczach Pipczyński spędził na murawie pełne 90 minut. W następnej kolejce warcianie zmierzą z Czarnymi Rząśnia, czyli swoimi najgroźniejszymi rywalami w walce o IV ligę.

Jakub Dyktyński