REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 abel55 138
2 rs333 131
3 przemyk79 129
4 mario74... 127
5 wirgiliusz 126
6 wiesia 124
7 siwy071910 123
8 robert77u 123
9 Bogdan 122
10 magi 122
REKLAMA
 
Widzew II Łódź - Zawisza Rzgów 0:0
 
Niedziela, 5. maja 2019, godz. 11:47

Rezerwy Widzewa wzmocnione zaciągiem z pierwszej drużyny remisują z Zawiszą Rzgów.

Niedzielny mecz był rozgrywany na naturalnej murawie w ośrodku treningowym przy ulicy Małachowskiego. W składzie rezerw mogliśmy oglądać m. in.Filipa Mihaljevicia, Marka Zuziak, Kacpra Falona i Marcina Pieńkowskiego. 
REKLAMA


Pierwsza połowa przebiegała pod znakiem przewagi Widzewa, ale nie przekładało się to na ilość sytuacji bramkowych. Najlepsze okazje do strzelenia gola mieli Kacper Falon i Filip Mihaljevic. Obu jednak zabrakło precyzji  – Falon zakończył indywidualną akcję celnym strzałem, który obronił bramkarz gości, natomiast Chorwat domknął dośrodkowanie uderzeniem w słupek. Goście odpowiadali jedynie strzałami z dystansu, głównie niecelnymi. Warto dodać, że starciu przyglądała się liczna publika, której część stanowili zawodnicy II Turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu oraz ludzie związani z klubem. Na trybunie pojawił się m.in. Przemysław Klementowski, Marcin Kozłowski i Marcel Stefański, Daniel Tanżyna i Michael Ameyaw.

Po przerwie na boisku zaczęła się rysować przewaga Zawiszy, który w kilku sytuacjach mógł zdobyć bramkę, ale jego zawodnicy uderzali niecelnie lub brakowało im ostatniego, dokładnego podania. Widzewiacy odpowiedzieli niecelnym strzałem z dystansu Jakuba Jasińskiego. Mecz przebiegał w wolnym tempie, a oba zespoły nie potrafiły przełamać impasu panującego na murawie.Pod koniec spotkania ponownie na strzał zdecydował się Jasiński, ale znów nie udało mu się trafić w światło bramki. 

Juz w doliczonym czasie gry efektowną interwencją popisał się Grzegorz Gibki, który po rykoszecie odbił piłkę nad poprzeczką. Ostatecznie żadna z drużyn nie umieściła piłki w bramce i starcie zakończyło się remisem.

Widzew II Łódź - Zawisza Rzgów 0:0

Skład Widzewa II: Gibki – Stopa, Cieślak, Sieroń, Drążczyk (61, Telestak) – Pieńkowski, Kmita (46, Becht), Piskorski, Zuziak – Falon (61, Jasiński), Mihaljević 

 

Jakub Dyktyński