REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 sebalat... 86
2 cypek1910 85
3 Motylan... 81
4 abel55 80
5 mario74... 80
6 przemyk79 79
7 Bogdan 77
8 wiesia 77
9 kosa76 76
10 robert77u 76
REKLAMA
 
Masłowski: "Niełatwo się gra, gdy ma się 10 remisów z rzędu"
 
Niedziela, 5. maja 2019, godz. 18:30; źródło: Widzew TV

Łukasz Masłowski był obecny na meczu z Ruchem Chorzów. Dyrektor sportowy Widzewa po spotkaniu stwierdził, że wynik nie odzwierciedla przebiegu rywalizacji. 

- Ruch nie zasłużył na taką porażkę, bo był równorzędnym przeciwnikiem, ale cieszę się, że w końcu wygraliśmy spotkanie. Zdaję sobie sprawę, że niełatwo się gra, gdy ma się 10 remisów z rzędu. Ten ciężar cały czas wisiał, ale w końcu się przełamaliśmy. Tak naprawdę to zwycięstwo dzisiaj jeszcze nic nam nie daje i już myślim o kolejnym meczu, który czeka nas w środę - powiedział w klubowej telewizji. 
REKLAMA


Masłowski powiedział kilka ciepłych słów o Rafale Wolsztyńskim, który ostatnio stara się ciągnąć zespół. -Myślę, że Rafał udowadnia niektórym, którzy postawili na nim szybko krzyżyk. A widzimy, że z meczu na mecz to nasz jeden z najlepszych piłkarzy i kluczowa postać. Mam nadzieję, że zaraz w asyście pójdą następni, którzy również będą decydowali o obliczach meczów, tak jak robi to w ostatnim czasie Rafał. 

Dyrektor sportowy zapewnił, że na dziś nie liczy się styl jaki prezentuje drużyna, a efekt, czyli wynik. Na prace nad stylem przyjdzie czas po awansie.

PK