REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 wiesia 219
2 kosa76 215
3 magi 207
4 cypek1910 203
5 abel55 202
6 robert77u 194
7 czackikom 193
8 EGON72 192
9 sebalat... 191
10 conrado... 188
REKLAMA
 
Kocian: "Stadion jest fantastyczny"
 
Poniedziałek, 6. maja 2019, godz. 09:30; źródło: Widzew TV

Jan Kocian kilkanaście dni temu wrócił do Ruchu Chorzów w roli menedżera. Doświadczony szkoleniowiec ma pomóc uratować drugą ligę dla utytułowanego klubu. Co mówił po spotkaniu w Łodzi w rozmowie z klubową telewizją? 

- Mieliśmy swój plan na mecz. Paradoksalnie, od kiedy znów jestem w klubiem, można powiedzieć, że rozegraliśmy najlepszy mecz. Przede wszystkim do straty pierwszej bramki. Do tej pory robiliśmy albo taktyczne błędy i indywidualne techniczne błędy. Dzisiaj nie zrobiliśmy, albo zrobiliśmy mało tych taktycznych, ale popełniliśmy indywidualne, które kosztowały nas lepszy wynik, jakiego bardzo potrzebowaliśmy - wyjaśnił Słowak. 
REKLAMA


Kocian powiedział także, że celem jego zespołu było mieć mocny środek boiska, w czym miał pomóc trójkąt pomocników Mokrzycki - Foszmańczyk - Walski. - Pracowali bardzo dobrze. Czy to w defensywie, czy do przodu. Mieliśmy trochę problemu ze skrzydłowymi - dodał. - Musimy zachować chłodną głowę. Na dwie kolejki przed końcem musimy dojść do siebie. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego meczu. Mamy dwa spotkania i sześć punktów, o które będziemy walczyli do ostatniej minuty - uzupełnił. 

Kocian był także pod wrażeniem atmosfery w Sercu Łodzi: - Fantastycznie. Byłem tylko tu raz, jak wygraliśmy 1:0, z sześć lat temu. Stadion jest fantastyczny, atmosfera bardzo dobra. Wiem, że Widzew jest w stanie utrzymać tych kibiców. Wszystkiego dobrego dla Widzewa. 

PK