REKLAMA
REKLAMA
 
lp login pkt
1 LquickO... 30
2 abel55 29
3 kris64 28
4 Motylan... 27
5 wiesia 26
6 Drabciu1 26
7 RTSAdri... 25
8 Papi11 25
9 Jazz_1910 24
10 rs333 24
REKLAMA
 
Ameyaw: "Wynik 3:0 świadczy, że to my dominowaliśmy"
 
Niedziela, 5. maja 2019, godz. 09:30

Michael Ameyaw rozegrał kolejny mecz w podstawowym składzie Widzewa. I to kolejny niezły. Jak ocenił rywalizację z Ruchem? - Cieszą trzy punkty i cieszę się, że dołożyłem swoją cegiełkę do tego zwycięstwa. 

Warto pamiętać, że tydzień temu, w spotkaniu ze Skrą Częstochowa, młody pomocnik w doliczonym czasie gry nie wykorzystał rzutu karnego. Czy to sprawiło, że grało mu się ciężej? - Mecz był trudny, bo trzeba było wybiegać wygraną. Ruch jak każdy przeciwnik, na początku spotkania zabrał nam dwa punkty, bo z takim założeniem wychodzimy na każdy mecz. Wyszliśmy z myślą tylko o zwycięstwie. Powiem szczerze, że starałem się odsunąć od tego, co było tydzień temu i dać drużynie wszystko co mogę, byśmy zwyciężyli w tym spotkaniu - dodał. 
REKLAMA


Do pierwszego gola nie był to jednak łatwy mecz. - Ciężko się grało, jest to zespół, w którym występuje wielu doświadczonych zawodników, także spodziewaliśmy się, że spotkanie nie będzie łatwe. Natomiast wynik 3:0 świadczy, że to my dominowaliśmy - przyznał. 

- Ciężar był ogromny, ale pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną i w takich momentach sobie radzimy. Jest ogromna radość w szatni, ale już powoli przygotowujemy się do meczu z Grudziądzem. Robimy wszystko, by doprowadzić się do stanu używalności w stu procentach - zakończył.

Kamil Wójkowski